Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PANORAMIX

User
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

About PANORAMIX

 • Rank
  Aktywny

Podstawowe informacje

 • Płeć
  Nie podano
 1. Twój nick z gry: PANORAMIX Twój SteamID: STEAM_0:0:1288926 Twoje IP: 77.115.100.133 Kiedy zbanowany (data + godzina): 21.04.2015 - 08:31:45 Powód bana: Wstaw zrzuty ekranu na Cs-StaraSzkola.pl Link do screenshotów: http://www75.zippysh...n95Q4/file.html P.S. Proszę o szybkie ub bo nadal jestem zbanowany mimo ub
 2. Twój nick z gry: PANORAMIX Twój SteamID: STEAM_0:0:1288926 Twoje IP: Ukryty Kiedy zbanowany (data + godzina): 21.04.2015 - 08:31:45 Powód bana: Wstaw zrzuty ekranu na Cs-StaraSzkola.pl Link do screenshotów: http://www75.zippyshare.com/v/zzTn95Q4/file.html P.S. Proszę o szybkie ub
 3. nick z gry: Thc Player SteamID: ' STEAM_0 : 0 : 20801655 ' IP : ' 213.199.253.206 '
 4. Twój nick w grze: PANORAMIX Nick oskarżonego admina/gracza: THC Player IP oskarżonej osoby: Steam ID oskarżonej osoby: Data, godzina, mapa zdarzenia: zawsze kiedy wejdzie na serwer Opis Sytuacji: gracz jest niekulturalny i ciągle przeklina oraz obraża innych graczy. Kiedy byłem adminem to wielokrotnie zostawałem przez niego obrażony i bardzo często dostawał ode mnie bany za kulturę. Jak widać nic go to nie nauczyło. Dowody: http://www71.zippyshare.com/v/G1isRcv6/file.html O co prosisz: O zbanowanie go na tak długi okres aby miał możliwość przemyślenia swojego zachowania(np. na tydzień)
 5. PANORAMIX

  Problem z amx

  Problem jest taki że czasami nie mogę nikogo zbanowć a amxmodemenu działa bez zarzutu tylko bany nie wchodzą . to samo z fotkami fotki zrobi ale bana już nie ma. Czy to wina mojego steama czy to jakiś problem z serwerem?
 6. PANORAMIX

  Premium i VIP

  już powinno działać u mnie też nie działało ale już naprawione
 7. OK jeśli tak wygląda sytuacja to wporządku nie będe mu dawał aktywnego
 8. Ok wielkie dzięki. Teraz już wiem że gra na aktywnym
 9. Pewien gracz o nicku Raaptorek czy jakoś tak dostał ode mnie ss'y już trzykrotnie. Czy ktoś z ekipy daje mu ciągle ub? czy koleś gra na aktywnym? Dodam że z graczem nie ma żadnego kontaktu ani na say ani przez mikro.
 10. W jaki sposób to jest możliwe? Przecież o tej godzinie kiedy ktoś dawał te bany nie miałem nawet włączonego komputera.
 11. O co chodzi właśnie black napisał mi że zostałem zdegradowany i nie mam już admina . Nawet nie podał przyczyny na serwerze się odprawiają cuda niewidy. Black siedzi na serwerze od rana i nie wiem o co biega nic nie odpisuje.
 12. Kolega zgłosił się do mnie że wbija na serwer i wyskakuje mu masz bana i wywala. Najdziwniejsze jest to że w amx nie ma jego bana i podaje że jego ip nie jest zbanowane. Na dowód podaję screeny.Proszę o ub dla niego czy coś w tym stylu.
 13. BlackDead czy nie dało by się zmodyfikować tych logów aby było wyświetlane tylko kto komu kiedy i ile farbek dał. Takie info nie zrobiło by nikomu krzywdy a każdy mógłby wejść w log i zobaczyć kto go okradł.
 14. Tak tylko zobacz ile procent graczy ma steam 10? może nawet mniej Innym pomysłem jest wogóle wyłączenie komendy /daj

×
×
 • Create New...