Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

stoszewski))

Dymek.

Polecane posty

Nick oskarżonego: Jakiś Dymek

Nick oskarżyciela: stoszewski))

Powód skargi: Zamykanie prośby o UB bez możliwości wypowiedzi innych, usuwanie moich postów na Shoutboxie za to że powiedziałem prawdę xd.

Dowody: http://imgur.com/ytrtzXB - Frotek(Kolega który rozpatrywał moją pierwszą prośbę, kazał aby wypowiedział się ktoś kto zna się na grze CoD), poźniej wbił jakiś Flimbo i pisał że mam przerobione ss'y, że jakieś rozmiary są inne XDD coś zaczął wymyślać więc go wyśmiałem. No i później wbił jakiś ,,Dymek'' i nie poczekał aż wypowie się ktoś kto zna się na grze CoD tylko od razu zamknął moją prośbę bo według niego ss'y były przerobione xd. Napisałem więc następną prośbę o UB to od razu ją zamknął i napisał sobie jak by był jakimś Szefem tego serwera ,,ub nie będzie'' ? I co to ma być ja się pytam ?? jeżeli wy nie umiecie odróżnić przerobionych ss'ów od normalnych to ja nie wiem jak ten serwer się trzyma... mam nadzieje że ktoś kto się na tym zna przepowie tutaj niektórym i da jakąś lekcję jak rozpoznać zmodyfikowanego ss'a. Moje oby dwie prośby wylądowały przez tego samego pana w koszu.

Czego oczekujesz: Odebrania rangi, bo wielu innych na nią zasługuję, a wy trzymacie byle kogo xd. No i oczywiście mojego UB, o którego proszę się już parę dni.

Edytowane przez stoszewski))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1.UBTeam nie może kasować wpisów z SB.

Po 2.Wystarczy pobrać twoje ss'y i zobaczyć na nazwy oraz piksele.

Po 3.Jak już piszesz skargę to pisz ją poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Primo - Screen shoty z cs 1.6 to mapy bitowe i zawsze mają taki sam rozmiar jeśli różnią się to znaczy że były przerabiane . Tyle w tym temacie , słaby z ciebie cziter.


PS . na jednym ze screenów widać jak nieudolnie dorysowałeś terro :) Kogo ty chcesz oszukać ;)
PS2 . Ciężko kwadracik przemalować w gimpie?

Edytowane przez mee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze fotki są w formacie BMP

Po drugie zmienione nazwy

Po Trzecie zmienione rozmiary .

Koniec tematu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...