Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Green Street Hooligans

Siema

Polecane posty

Ja bym proponował dodać klany np fajna zabawa by była np po wbiciu 50 lub 60 lvl mozna stworzyć klan coś w tym stylu ciekawie by było nawet :D więcej szczegułów mogę podać jak komus się coś takiego spodoba . Po 2 to mozna by było wgrać kilka perkow nowych np Tajemnica Generała 100 int obr z granata , noi też innne mógłbym napisać ale nwm co wy na to. noi jeszcze jedno to ze mozna miec 155 hp max to jest dobrze wszystko okej ale 50 kondycji to max ? to za mało jak dla mnie powinno byc chociaż 100 :) Tyle z mojej strony .

Edytowane przez KarQ
warn +1 / nadawaj tytuły tematom zgodnie z treścią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do klanów jestem na Tak. Była już podobna propozycja ale ucichła. http://cs-staraszkola.pl/topic/10584-propozycja-oddziały/page-2

Co do twojego perku Tajemnica Generała na Nie. Jest już Granat Spinacza (+40dmg więcej z HE), a poza tym 100 to za dużo, bo jakby ktoś dostał taki perk na DD2long to miałby większość teamu na hita.

Co do kondycji to te 50 to rzeczywiście nie dużo ale możesz wbić max 300LVL a masz 6 statystyk, więc 300:6=50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

  • Podobna zawartość

    • Przez .Spr!Nt^_^
      Siema mam na imie Artur niedawno zaczołem grę na paintballu, interesuje się piłka nożna, informatyką i grafiką byłem 2 razy grafikiem i 6 adminem na różnych serwerach ale najwięcej na pb (2) serwer mi się spodobał ale mało osób tu gra  chciałbym wam pomóc rozkręcić serwer żeby więcej osób grało itp to tyle ode mnie narazie 
    • Przez SeebooL.
      Siemaa
    • Przez Konsajoncy
      Witam! Dostałem dzisiaj takiego bana. Nie wiem o co w nim chodzi skoro nie mam aktywnego bana. Może jest to związane z moimi starymi ss-ami. Nie wiem zupełnie. proszę o wytłumaczenie Załączam ssy z 25 maja http://cs-staraszkola.pl/topic/13304-un-ban-konsajoncy-wonsz-zabujca/. Ban był od admina o krótkim nicku coś w stylu"pmp546" jakoś tak.
        [AMXBans] ===============================================  [AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!  [AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.  [AMXBans] Zbanowany Nick: Konsajoncy wonsz zabujca  [AMXBans] Powod: 'Aktywny Ban'  [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ cs-staraszkola.pl  [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_3:0:444033381'  [AMXBans] Twoje IP: '109.243.119.37'  [AMXBans] =======================================
    • Przez Percy
      Siema Jestem Percy, co widać po nicku Gram na serwerze PB Lubię informatykę, i gry komputerowe ;D Jeszcze raz siema wszystkim.
    • Przez Vallu
      Siema
      Mam na Imię Michał mam 16lat.
      W cs 'a Gram od 6lat.
      Konfiguruje strony pod mybb oraz pisze pluginy.
      W cs 'a gram pod nazwą Faq' YouDead.
      Myślę że spotkamy się na serwie dd2
      Chcę zostać z wami jak najdłużej pozdrawiam
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...