Jump to content
--:--
Cs-StaraSzkola.pl Sieć serwerów multiplayer
Sign in to follow this  
PsYchoBlack

Znowu Już 5x Ss :C

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 • Similar Content

  • By drdre
   Seria Wiedźmin ma już 10 lat. Z tej okazji CDR opublikowało coś niesamowitego, zobaczcie sami:)
    
  • By MastHer
   Siemaneczko Witam znowu na forum przyszedłem dziś zobaczyć co tu się dzieje i postanowiłem na chwile zostać żeby zobaczyć jak leci. 
   A i proszę [email protected] o usuniecie Konta ASDWDAW /MastHer iż założyłem bo nie wiedziałem ze stare są .
   Witam Witam
    
  • By pipek
   BYLEM PRZED CHWILĄ NA POLICJI POKAZAŁEM TWOJE ROZMOWY NAGRANIA Z DEMA MUSZĘ WSTAWIĆ SIĘ W ŚRODĘ  WIEC CZEKAJCIE NA KOŃCOWE EFEKTY ZA HAKOWANIE GROZI 
    
    
   Art. 268. § 1. Kto, nie będąc do tego uprawnionym, niszczy, uszkadza, usuwa lub zmienia zapis istotnej informacji albo w inny sposób udaremnia lub znacznie utrudnia osobie uprawnionej zapoznanie się z nią, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
    
    
   § 2. Jeżeli czyn określony w § 1 dotyczy zapisu na informatycznym nośniku danych, sprawca podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
   § 3. Kto, dopuszczając się czynu określonego w § 1 lub 2, wyrządza znaczną szkodę majątkową, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
   § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1–3 następuje na wniosek pokrzywdzonego.
    
    
    
   POZDRAWIAM  SKOŃCZYŁA  SIĘ WASZA SIEC JA JUŻ NIE ODPUSZĘ POZDRAWIAM CHADA Z CS-BRODNICA.PL
    
   CHCIELISCIE TO MACIE
  • By blacklotus
   Jestes zbanowany Permanentnie.  [AMXBans] Zbanowany Nick : Black ' Lotus  [AMXBans] Powod : ' Wstaw zrzuty ekranu na Cs-StaraSzkola.pl '  [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Cs-StaraSzkola.pl  [AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_2 : 0 : 642127417 '  [AMXBans] Twoje IP : ' 77.254.208.1   http://hosting.cs-staraszkola.pl/do.php?filename=142877318210911.rar   prosze o UB   prosze o ogarneicie tej administracji banuje za byle co... jak ktos ma dobre sluchawki i slsyzy jak gonia po szybach i za to ban ze wyskcoze i go odrazu... potem dzwiic sie ze coraz mniej ludzi na serwerze gra.. jeszce nigdy nie uzywalem czitow i niebede nigdy ich uzywac a co do administracji to sam juz nwm
  • By Trance
   Witam, mam na imię Tobiasz. Przybyłem z nowu. Miałem tu nic CrAzY. Wiem że wiele osób starych z forum ma na mnie wyjeba** itp. Ale zrobie wszytko aby to zmienic.
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...