Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

BlackGirl

Kupowanie farbek

Polecane posty

Witam, chciałam kupić farbki a dokładnie 50 farbek za 6,15 zł.

O tu jest ss wysłanego sms.

Czy ja coś źle zrobiłam ? Może coś źle wpisałam ?

post-1860-0-17504800-1420231335_thumb.jp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

brakuje jednej litery - "t"

Jeśli pieniądze zostały pobrane z konta to proszę napisać do cashbill.pl podając wszelkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takiej sytuacji dostosuj się do zaleceń BlackDead'a i napisz do cashbill.pl

 

Temat zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sQn
      Witam w tym poradniku napiszę jak zbindować sobie automatyczne kupowanie broni ! Jest to poradnik dla ludzi którzy nie ogarniają takiego bindowania. Oczywiście wpisujemy to w konsoli "~"    Podstawowe bind'y bind "...klawisz(wpisujemy tutaj)..." "...nazwa ekwipunku..." bind "F5" "deagle" bind "F6" "usp" bind "F7" "famas" bind "F8" "galil"  bind "F9" "hegren; sgren; flash; flash" bind "F10" "m4a1" bind "F11" "ak47" bind "F12" "awp"    Aby zbindować broń pod dany klawisz musimy znać komendy dzięki którym tę broń kupimy: (jest podane gdzie występuje dana broń-TEAM)
       
      "glock"- pistolet glock18 "usp"- pistolet USP 45 Tactical (Ct) "deagle"- pistolet Desert Eagle (Ct, Tt) "galil"- karabin galil(Tt) "famas"- pistolet famas(Ct) "ak47"- karabin szturmowy ak-47(Tt) "m4a1"- karabin szturmowy m4a1(Ct) "awp"- karabin snajperski(Ct, Tt) "primammo"- amunicja do broni podstawowej "secammo"- amunicja do pistoletu "vest"- kamizelka "vesthelm"- kamizelka+ hełm(Ct) "defuser"- zestaw do rozbrajania paki(bomby) "hegren"- granat HE (granat wybuchowy) "sgren"- granat dymny "flash"- granat oślepiający Miłego kupowania poprzez bind'y.
    • Przez BlaQ517
      Wyglądałoby to tak:
      Gracz wpisuje /sklep wybiera co trzeba i wyświetla Mu się okno kupna np. farbek.
      Wysyła esa na podany nr oraz treść i przepisuje kod.
      Po kliknięciu na button Kup natychmiastowo dostaje zakupione farbki.
       
      Co o tym myślicie?
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...