Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Podobna zawartość

    • Przez BlaQ517
      Nazwa: M3 Czarno Zielony Kamuflaż (Black and Green Camo).
      Opis: Model M3 Czarno Zielony Kamuflaż (Black and Green Camo) do gry Counter Strike 1.6.
      Screeny:


      M3 Black and Green - Pobrano z Cs-StaraSzkola.pl.rar
    • Przez t0siek
      Nick oskarżonego: KarQ
      Nick oskarżyciela: Fanatic
      Powód skargi: Nasz Junior Admin jest bardzo nieaktywny. Od 2 tygodni jego aktywność tylko wzrosła o kilka minut. Od 3 dni nie wchodzi kompletnie. Nie powiadomił nas o tym że będzie nieaktywny.
      Dowody: Wystarczy wejść na jego profil i aktywność jest wyższa kilka minut.
      Czego oczekujesz: Obudzenie i upomnienie by do nas zaglądał i z nami siedział. Jeśli to nie poskutkuje to nagrodzić warnem a może nawet zdegradować.
    • Przez OxEdaN2
      [b]Nick oskarżonego: KarQ[/b]

      [b]Nick oskarżyciela: OxEdaN2[/b]

      [b]Powód skargi: O jeden war za dużo[/b]

      [b]Dowody: http://cs-staraszkola.pl/topic/10977-greq-ssy/[/b]

      [b]Czego oczekujesz: Dosadnego upomnienia[/b]
       
      Widać że moderator w tym momencie przesadził z warnami dla tej osoby która defakto powinna otrzymać tylko jednego ale w tym przypadku nawet i upomnienie. Także proszę o ściągniecie jednego warna osobie która je otrzymała i odpowiednie pouczenie Moderatora KarQ za przekroczenie swoich kompetencji.
    • Przez KarQ
      Imię Kuba

      Nick: KarQ

      Wiek: 17 ( w lutym 18) wiosen

      Byłeś już w UnBan Team?: Tak, doświadczenie mam duże. Tutaj również pełniłem tą funkcję.

      Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom: W dni powszednie od 2-3h w weekendy 3h+. Myślę że to wystarczająco. Aktywność mam sporą, długo przesiaduje na forum, i często widzę nierozpatrzone prośby o UB.

      Kilka zdań o sobie: Kuba, 17 lat. Jeszcze się uczę, chodzę do technikum. Większość osób mnie zna. Sumienny i otwarty na ludzi.
       
      Wymagania: 

      Wymagania: 

      - Wiek +16, JEST
      - Doświadczenie, JEST
      - Minimum 100 postów na forum,JEST
      - Staż w sieci minimum miesiąc,JEST
      - Brak ostrzeżeń na swoim koncie,JEST
      - Brak konfliktów z użytkownikami forum.  JEST
      - Wysoka aktywność na forum. JEST


       

       
       
       
      //edit Oxe
      http://steamcommunity.com/id/whisperek/
      Mam farta, że nie zbanowane.
      Jakby dawali sobie rade to by była rekrutacja off, nieprawdaż panie moderatorze?
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...