Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Imię: Wojciech

Nick: `Mlody
 
Wiek: Niestety tylko 14, ale jestem ogarnięty

Byłeś już w UnBan Team?: Tak, wiele razy

Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom: od 2-6h

Kilka zdań o sobie: Mam na imię Wojtek, lat mam 14. Interesuję się grafiką, informatyką, serwerami cs 1.6 i cs : go. Miałem swoje serwer oraz stronę. Posiadam admina na PB. Gram w piłkę nożna, CS 1.6 i CS : GO. Na sieci jestem od około 1,5roku  niestety z przerwami. Myślę, że jak na swój wiek jestem dosyć ogarnięty. Znam i poprawnie posługuję się językiem polskim.

 

Kontakt do mnie :

GG : 40164986

Steam : `Mlody™

Edytowane przez `Mlody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początek cześć !

 

Jestem na tak, ponieważ:

+ Byłeś już parę razy w UnBan Team !

+ Rozpisałeś się ( nie za dużo, ale zawsze ) w podaniu !

+ Poprawnie użyta Ortografia !

 

Jestem na nie, ponieważ:

- Twój wiek ( myślisz, że to nie za mało ? ) !

- Źle użyta Interpunkcja ( przecinki nawet okej, ale kropek brak ) !

- Dziwnie oceniłeś poświęcanie czasu na dawanie UB ( 2 - 6 godziny, za duża różnica ) !

 

A więc, podsumowując to podanie jestem na razie na nie.

Spróbuj następnym razem, a na pewno będę na tak ( tylko popraw interpunkcję i określ się bardziej ).

 

P.S. Przepraszam za kolory, ale jestem nowy i jeszcze się troszkę gubię.

 

Sponge BoB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Małe TAK

Powody:

- Wiek : Wymagany +16 a masz +14

+ Doświadczenie duże znam cię co daje duży +

+ Byłeś już w UBTeam...

+ Znasz j.Polski

Jestem na Małe NIE

Powody:

- Źle użyta Interpunkcja ( przecinki nawet okej, ale kropek brak ) !

- Dziwnie oceniłeś poświęcanie czasu na dawanie UB ( 2 - 6 godziny, za duża różnica ) !

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A więc, podsumowując to podanie jestem na razie na NIE.

Spróbuj następnym razem, a jak się poprawisz to będę na TAK! ( tylko popraw interpunkcję ).

P.S i żegnam! Bez obrazy na podanie:) Ale to jest tylko moje zdanie:P

Edytowane przez ^^SneA^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Małe TAK

Powody:

- Wiek : Wymagany +16 a masz +14

+ Doświadczenie duże znam cię co daje duży +

+ Byłeś już w UBTeam...

+ Znasz j.Polski

Jestem na Małe NIE

Powody:

- Źle użyta Interpunkcja ( przecinki nawet okej, ale kropek brak ) !

- Dziwnie oceniłeś poświęcanie czasu na dawanie UB ( 2 - 6 godziny, za duża różnica ) !

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A więc, podsumowując to podanie jestem na razie na NIE.

Spróbuj następnym razem, a jak się poprawisz to będę na TAK! ( tylko popraw interpunkcję ).

P.S i żegnam! Bez obrazy na podanie:) Ale to jest tylko moje zdanie:P

 

Można ci życzyć to samo....

 

 

Co do podania jestem na TAK.

Pan Wojtek jest naprawde sympatyczną osobą, bardzo często mam możliwość z nim pograć, przez co wiem że jest zabawny i z poczuciem humoru :p

Napisał że jest ogarnięty i owszem, jak na swój wiek [ jeżeli można tak napisać :D], to naprawde mistrz świata :)

Jest naprawde aktywny - te 11h to nie nabite na "AFK" jak osoba wyżej, tylko naprawde przesiedziane i wykorzystane, na jego i serwera korzyść.

Myślę, że naprawdę nadaje się na to stanowisko, a przynajmniej na otrzymanie szansy pokazania ile jest tak naprawde warty w UBT.

Edytowane przez Acynox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK :)

 

Pamiętajcie iż wiek czasami nie odzwierciedla umysłu :) 14 latek może być poważną osobą i zachowywać się jak pełnoletnia osoba, a 20 latek może zachowywać się jak dzieciak nierozgarnięty.

 

Jesteś sympatyczną osobą, twoje podanie mnie przekonało.

 

+ 100 postów JEST

+ Aktywność forumowa/serwerowa JEST

+ Znajomość języka Ojczystego JEST

+/- Wiek DAJMY MU SZANSE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Galareta :v
      Imię: Piotr
      Nick: Kisiel <3
      Wiek: 13
      Byłeś już w UnBan Team?: Nie ale naprawdę ogarniam
      Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom: Teraz powrót = 2-3 h
      Kilka zdań o sobie: Mam na imię Piotr mam 13 lat. Mieszkam w woj. Mazowieckim. Interesuję się piłką nożną, grami komputerowymi. Lubie spędzać czas na tym forum. Jestem nawet ogarnięty jak na swój wiek . Co więcej powiedzieć... Chyba większość o mnie wiecie
      Byłbym bardzo zadowolony gdybyście dali mi szansę

      Wymagania:
      - Minimum 16 lat, × lecz ogarniam.
      - Doświadczenie, +/-
      - Minimum 100 postów na forum, ✓
      - Staż w sieci minimum miesiąc, ✓
      - Brak ostrzeżeń na swoim koncie, Jutro warn zostanie odrobiony
      - Brak konfliktów z użytkownikami forum. ✓ (chyba, że o czymś nie wiem)
      - Wysoka aktywność na forum. ✓

      /Edit
      Trance dlaczego mam tak nie pisać? Piszę prawdę.
      Papa Smurf, a dajmy H@ 12-latce. Mi nie zależy. Ja się staram tylko o ubt pzdr
      Bocian ja doświadczenie mam dobre. Chyba bana lub unbana każdy głupi da...?
      Wiem jak sprawdzać ss'y. Trzeba patrzeć na CRC i date modyfikowania aż tak tępy nie jestem..
      Tak tak konfliktowy xDDD Na serwerach szczególnie, a na ts tym bardziej. Pomyśl co piszesz, bo to nie prawda...
      Bocianek oczywiście, że sobie poradze
      Dzięki za rozpiskę
    • Przez t0siek
      Imię: Kuba
      Nick: Fanatic
      Wiek: 14
      Byłeś już w UnBan Team?: Byłem na innym forum i mój brat miał to ogarniam wasze AmxBans
      Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom: Myślę że 3-4 godzinki na dobę starcza.
      Kilka zdań o sobie: Jestem Kuba, mam 14 lat, mieszkam w Skarżysku-Kamiennej (Blisko Kielc). Gram w siatkę i w nogę. Gram w amatorskiej drużynie siatkarskiej. Lubię sobie z wami się siedzieć na forum i grać w Lol'a, CS:GO i CS 1.6 (Czasami w Sleeping Dogs™) Jak już tak z wami przesiaduje to może bym dostał coś do roboty. No i co tu jeszcze, chodzę do Gimbazy do 2 klasy. Jestem miły, na swój wiek jestem bardzo ogarnięty, kulturalny, dobrze posługuje się językiem polskim, szybko się zaprzyjaźniam i jestem raczej towarzyski Tyle w tym temacie no i jeszcze wcześniej na tym forum i na tym koncie siedział brat. Dajcie mi szansę a nie pożałujcie.
    • Przez Trance
      Imię: Tobiasz
      Nick: Trance
      Wiek: 16
      Byłeś już w UnBan Team?: Nie, będę szczery.
      Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom: Jestem dość często na telefonie więc na to przeznacze większy czas.
      Kilka zdań o sobie: (Typowe 1 zdanie) Mam na imię Tobiasz. Mam lat 16. Lubię rozrywkę, grać w piłkę (po jutrze turniej) 4 liga hehe, jakoś trzeba zacząć Odnoszę się do innych z wielkim szacunkiem chyba że ktoś naprawdę mnie zdenerwuje. Przepraszam za te słabe zdania ale ciężko mi coś złożyć.
      Ps: Chciałbym chociaż na okres próbny zobaczyć jak to jest, powiększyć swoje zdolności (których nie mam )
    • Przez Szyberek
      Nick oskarżonego:
      ^DuMnY^Lat0^M3n^BoociaaN^ Nick oskarżyciela: Szyberek
      Powód skargi: Zerowa aktywność
      Dowody: Wystarczy przejrzeć dział UBT
      Czego oczekujesz: Degradacja/Poważna rozmowa z oskarżonym 
    • Przez ChwialekK
      Imię:Marcin
      Nick:★ ChwiałeK. 
      Wiek:16
      Byłeś już w UnBan Team?:Tak, byłem tutaj i nie było żadnych zażaleń
      Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom:1-3h
      Kilka zdań o sobie:Jestem Marcin, mam 16 lat. Byłem tutaj w UBT, ale zrezygnowałem dobrowolnie, bo czasu nie miałem na odbanowywanie wtedy. Teraz już nie mam takich obowiązków jak wtedy i mogę odbanowywać ludzi, bo i tak siedzę bardzo dużo na forum. Nie będę się rozpisywał, bo nie ma to sensu.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...