Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

TOBI. 8==D

Build, Pierwsza postać : Master Yi

Polecane posty

Cześć. Dzisiaj mowa o...

hzfw.jpg

Oczywiście o Master Yi.

Jest to postać idealna na nasz pierwszy zakup. Kosztuje bodajże 470 RP. Oczywiście tą kwotę musimy sami zarobić wygrywając mecze, grając bohaterami, którzy są w tym momencie za darmo.

Polecam wam aby pierwszy wasz mecz był z botami. Możecie również zagrać z kolegami na boty.

Ale w co kliknąć??

Naciskamy ( w polskiej wersji językowej) Graj. Jeśli chcesz grać z innymi graczami naciskamy PvP ----------> klasyczny------------> Summoner's Rift (gramy drużynmi 5 na 5)

-II- ----------> Twisted Treeline (gramy drużynami 3 na 3)

Natomiast jeśli chcemy grać Ludzie vs Boty klikamy w ,,Razem przeciw SI" ---> Klasyczny---> Summoner's Rift ---> i Początkujący ( co najbardziej logiczne jeśli gracie 1 raz)

I oczywiście gra z botami ( tylko ty + 4 botów w twoim teamie vs 5 botów)

Klikamy w Niestandardową i wybieramy opcję Dołącz lub Stwórz. Ja nie lubię komuś wchodzić bez zapowiedzi do gry więc, polecam abyście sobie wybrali Stwórz.

Wybieramy ile ma być botów. Maksymalna liczba to 5. Polecam na niej granie aby się już nauczyć grać przeciwko takiej liczbie graczy.

9da3.png

xtyi.png

Wróćmy do Mastera Yi bo o nim głównie mowa.

Jego umiejętności mają niestety duży czas schłodzenia dlatego w większej mierze skupia się na korzystaniu z podstawowych ataków. Zasada jest prosta: im szybciej uderza – tym więcej obrażeń zadaje. Master Yi posiada kilka przydatnych umiejętności, a jedną z nich jest Cios Alpha (Q), dzięki któremu błyskawicznie zadaje obrażenia paru celom na raz. Umiejętność ta jest świetna do skracania dystansu do wroga ponieważ od razu sprawia, że postać pojawia się przy przeciwniku. Dzięki Medytacji (W) bohater ten odzyskuje punkty zdrowia co świetnie sprawdza się w krytycznych sytuacjach. Jego trzecią umiejętnością jest Styl Wuju (E) dzięki któremu zwiększają się obrażenia zadawane przez Yi. Jednak kwintesencją jego mechaniki jest finalna umiejętność Nieśmiertelny ®, dzięki której Master Yi znacząco zwiększa swoje statystyki prędkości ataku i ruchu. Champion ten zalicza się do kategorii Zabójców więc jego zadaniem jest jak najszybsze eliminowanie celu. Przy inwestowaniu złota w przedmioty należy skupić się na takich, które łączą w sobie bonusy do obrażeń, szansy na krytyczne trafienie, szybkość ataku i kradzież życia. Taka mieszanka tworzy z Mastera Yi naprawdę skuteczną maszynę do zabijania.

Ja tą postać strasznie lubię, i chociaż jest tania, to dobry gracz może tą postacią mieć dużo fragów jak i przyczynić się do zwycięstwa.

Jak radzić sobie na linii??

Na początku rozgrywki warto skupić się na farmieniu złota, aby zwiększyć obrażenia poprzez zakup przedmiotów, które pomogą w zmaganiach z przeciwnikiem. Dobrą opcją jest używanie Q do nękania przeciwnika. Przy otrzymaniu sporych obrażeń dzięki Medytacji szybko można powrócić do zdrowia i kontynuować grę.

Naprawdę Q to bardzo dobry skill, najlepszy Mastera Yi, dzięki niemu możemy po dobrej farmie kupić build (zaraz wytłumaczę co to) i ,,wymiatać,, :p

Dobrze narazie tyle gadania o Jego skillach

Czas na build

Build.... wyjaśnię wam to na chłopski rozum.

Jest to ekwipunek, który składamy. Build nie zawsze jest taki sam, i nie polecam składania zawsze takiego samego, ponieważ zawsze spotykamy się z innymi graczami na naszej lini, tak więc nasz build musi być przystosowany do naszego przeciwnika, tak aby zmniejszyć odziaływania jego ataków na nas.

Ja natomiast mam własny build na mastera AD ( AD- Atack Demage, czyli ataki fizyczne.) Nie polecam AP (build na ataki magiczne) na mastera ,ponieważ jest to postać która używa tylko ataków fizycznych.

Dobra czas na mój build. Możecie sobie go wypróbować na Master Yi, ale ja go przeważnie stosuje u większości bohaterów zabójców. Przy składaniu swojego buildu skupiłem się na szybkości, sile ataku jak i trafieniach krytycznych. Olałem całkowicie obronę, pancerz itd, bo jeśli mamy taki build jak ja wam zaraz przectawię to możecie olać innych i spokojnie nazbierać 30 fragów. Ale oczywiście nie zapominajcie o innych graczach bo to oczywiste że to gra drużynowa.

Tak więc:

1)Kosa Statikka 40% prędkości ataku, 20% szansy na krytyka, i 6 procent prędkości ruchu

2)Krwiożercza Hydra 75.pkt obrażeń od ataków, 15pkt regeneracji zdrowia co 5s, 12% kradzierzy życia - co jest bardzo dobrze bo nie dość że nasz master yi umie się uleczać to także kradnie życie co jest wręcz rewelacyjne.

3) Nagolenniki berserkera - składamy z butów.

4) Ostrze nieskończoności 70pkt obrażeń od ataku, 25% krytyka

5) Krwiopijec 70pkt obrażeń od ataku, 12% kradzierzy życia

6) Widmowy tancerz 50% prędkości ataku, 30% krytyka, 5% ruchu

To mój cały build. Zapomniał wspomnieć o przedmiotach początkowych. Jak zaczynacie rundę to polecam kupić buty i 5 potionów

Tak więc to by było na tyle. Piszę już ten poradnik chyba z godzine :p Zdjęcia są autentyczne i z mojego konta. Na górze macie mój nick w LOL'u ( Devil RaVneS)

Ktoś chce się nauczyć grać poprzez praktykę?? Zapraszam. Piszcie na GG, Priva lub poprostu zaproś mnie do znajomych w LOL'u i ci pomogę

Kolejne poradniki poprostu będą przectawiały buildy jakiejś postaci.

ZAPROPONUJCIE W KOMENTARZACH JAKIE POSTACIE MAM OPISAC :p

I KOMENTUJCIE W KOMENTARZACH ABYM ZNAŁ WASZE ZDANIE O MOJEJ PRACY

THX

I SORY ZA BŁęDY

o6up.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

świetny poradnik! Na pewno się przyda!

leci piwo! ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomośc wygenerowana automatycznie.

Ten temat zostal zamkniety przez administratora lub moderatora.

Powód: zapoznany

Jeśli sie z tym nie zgadzasz, zgłoś to moderatorowi lub administratorowi.

Z pozdrowieniami,

Zespol Cs-StaraSzkola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...