Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
sQn

Propozycja by SqN~

Recommended Posts

Wiadomo- nie każdy ma czas by siedzieć na serwerze (czasami trzeba odwiedzić forum, posiedzieć na ts czy po prostu wyjść z serwera odpocząć). Co się dzieje gdy nie ma na serwerze admina a grasuje cheater? Ludzie wpadają na forum, ts, spamują po steamie. Czy da się ten problem rozwiązać szybko, łatwo i przyjemnie? Oczywiście że się da!

Chciałbym by został dodany na każdym serwerze cs 1.6 plugin, dzięki któremu gracz będzie mógł zgłosić pewien report, który z kolei będzie się pojawiał na sb.

Np. Serwer full, nie ma admina a gościu odpalił aima. Więc wpisuje /zawolaj, wyskakuje mi okienko w którym zaznaczam gracza i zaznaczam że gra na aimie. Co się dzieje dalej? Wiadomość trafia na sb forum admin siedząc na forum czyta wiadomość że na tym i tym serwerze grasuje aim, wpada na serwa i gościa banuje. Proste rozwiązanie? Proste! A jakie łatwe w użyciu! Wystarczy poszukać odpowiedniego pluginu by wgrać go na każdy serwer i admini mogą spokojnie odpoczywając siedzieć na forum i w razie alarmu zainterweniować na serwerze!

Można ustawić np.Jakiś czas tego /zawolaj

Czy jesteście za tym aby takie rozwiązanie było wprowadzone na naszych serwerach?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...