Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
wenszu

skarga

Recommended Posts

Nick oskarżonego: oxedan2

Nick oskarżyciela: czarny wonsz

Powód skargi: Brak profesjonalizmu, małe pojęcie o pełnionej przez niego funkcji- support ub, bezpodstawne oskarżenie o haxy.

Dowody: http://zapodaj.net/621a632b3d6b2.bmp.html ,

Czego oczekujesz: Nie oczekuję ub, ponieważ wiem że go nie dostanę. Grając na serwerze, automatycznie zaakceptowałem regulamin, bez wcześniejszego zapoznania się z nim .Screenshoty są czyste, tylko modele są kolorowe. Oczekuję zmiany powodu bana- na np: nieprawidłowe modele przez osobę kompetentną i profesjonalną, która wcześniej obejrzała moje demka, bardziej profesjonalnego podejscia do spraw przez oxedana, niczego więcej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posiadałeś nielegalne modele które ułatwiają grę i dla tego nie otrzymasz UB. A co do haxa to nie raz się spotkałem i wiem przez kogo został zrobiony i jak jest wykorzystywany i po modelach to skojarzyłem. Chcesz zmiany powodu tylko dla tego że pewnie składasz gdzieś podanie i sprawdzają gdzie posiadasz bany. Jak się oszukuje to trzeba się z tym liczyć. Nie ma potrzeby zmieniać powodu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po 1, widzę że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, napisałem że nie liczę na ub. Po 2, to nie jest żaden hax, demka są ogólnodostępne, możesz sobie obejrzeć i przekonasz się, że gram czysto. Po 3, to nie jest Twoja sprawa, czy składam gdzieś podanie czy nie. SSy są czyste i zostały wstawione, dlatego też jest potrzeba zmiany powodu. Po 4, nie jest to żadne super oszustwo ani czitowanie, po prostu nie zastosowałem się do regulaminu. Po 5, czytałem o tym haxie i wyczytałem, że te modele są używane podczas gry z wspomagaczem zwanym "Aimbot", obejrzyj demko i zobacz czy mi celownik lata :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak czytałeś to widocznie nie doczytałeś bo ten hax ma pixel aimbota którego jest nie w sposób wykryć na HLTV. Twoja prośba o zmianę powodu jest bezzasadna.

_close

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...