Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Pan Forumowy

Powrót na stanowisko ? :)

Polecane posty

Imię:Mateusz

Nick:WDST

Ile masz lat:14. :)

Ile grasz w cs`a:3 lata z przerwami

Byłeś już administratorem serwera?:Oczywiście, adminowałem nawet tutaj :) Pimp i reszta wiedzą ze jestem ogarnięty i że znam się na tym :)

Znajomość amxx w skali od 1do 10:7

Masz steam ?(Jeśli tak to daj link do profilu, oraz wklej screen status VAC): http://steamcommunity.com/profiles/76561197963264583/

Posiadasz działający mikrofon:Posiadam.

Płatność (SMS/ Przelew):Z tego co mi wiadomo to za admina sie nie placi, nie wiem jak teraz. Ale jesli bedzie trzeba to zaplace :) Smsem.

Dlaczego ty?:Ponieważ mimo tak młodego wieku, ludzie wiedzą że można na mnie polegać. Posiadałem tą posadę niejednokrotnie i zawsze się spisywałem, nie było nigdy ze mną kłopotów. ( O czym raczej też wie Pimp ) Myślę że z moim doświadczeniem podołam jak zawsze :)

Kontakt GG/Steam lub inny kontakt:Steam WDST

WYMAGANIA:

1. Wiek - Osoba starająca się o admina musi mieć minimum 17 lat. (Mam podzwolenie na złożenie podania od Pimpa)

2. Znajomość komend - Admin musi znać podstawowe komendy + powinien zapoznać się z tematem komendy admina (dział informacje). + Spełnione

3. Aktywność - Admin musi się wyróżniać aktywnością na serwerze. Adminem może zostać osoba która gra na serwerze minimum 21 dni. +Spełnione

5. Kultura - Osoba starająca się o admina nie powinna używać wulgaryzmów, jeśli osoba starająca się o admina obrażała kogoś wcześniej(podanie odrzucone) + Spełnione

6. Forum - Admin musi zaglądać na forum oraz posiadać 0 ostrzeżeń. + Spełnione

7. Regulamin - Admin musi znać regulamin serwera oraz go przestrzegać! + Spełnione

8. Steam - Wymagany, nie banowane konto np. na vac/bl. +Spełnione

9. Komunikacja - Admin nie jest od spamowania na czacie @ @@ @@@. Mikrofon mile widziany. +Spełnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...