Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
jonny_masakra

j0nnY UB

Recommended Posts

Panie admin Oxedan, jaja sobie ze mnie robisz? Jakie WH?! W temacie dodałeś coś jeszcze o aimie. Nie odpuszczę dopóki nie dostanę UB. SS'y wstawiałem na wielu serwerowniach i tylko raz dostałem bana bez odwołania od gówniarza 15 lat którego biłem i płakał na serwerze. Nie zliczę ilości wstawianych ss-ów i rozpisywanych demek ale zawsze podkreślam zawsze dostawałem UB bo czitów nie posiadam! Miałbym serdecznie w d**ie tą serwerownię ale przypomina mi dawną serwerownię pod nazwą "Lamernia" i wrócił sentyment jak znalazłem ten serwer dlatego z taką zapalczywością wstawiałem od razu zrobione mi SS'y. Odwołałem się do tematu dopiero po tygodniu ponieważ nie miałem czasu na CS ( studia ), wchodzę a tu takie coś! Jeszcze raz proszę o UB możecie mi robić ss'y i rozpisywać demka ale to nic nie da bo się nie odpalam! Banując mnie stracicie wiernego bywalca serwera i niewinnego gracza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy to jesteś normalny dostaniesz UB wejdziesz na serwer ja wtedy mam ci zrobić ss które poźniej wstawisz czy ty się z kims mózgiem zamieniłeś czy jak?

Sprawdziłem twoje demko i rozpisałem demka nie ponieważ wygasa ono po 7 dniach. Nie masz żadnej możliwości odwołania się od bana.

_close

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...