Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

jonny_masakra

j0nnY UB

Polecane posty

Panie admin Oxedan, jaja sobie ze mnie robisz? Jakie WH?! W temacie dodałeś coś jeszcze o aimie. Nie odpuszczę dopóki nie dostanę UB. SS'y wstawiałem na wielu serwerowniach i tylko raz dostałem bana bez odwołania od gówniarza 15 lat którego biłem i płakał na serwerze. Nie zliczę ilości wstawianych ss-ów i rozpisywanych demek ale zawsze podkreślam zawsze dostawałem UB bo czitów nie posiadam! Miałbym serdecznie w d**ie tą serwerownię ale przypomina mi dawną serwerownię pod nazwą "Lamernia" i wrócił sentyment jak znalazłem ten serwer dlatego z taką zapalczywością wstawiałem od razu zrobione mi SS'y. Odwołałem się do tematu dopiero po tygodniu ponieważ nie miałem czasu na CS ( studia ), wchodzę a tu takie coś! Jeszcze raz proszę o UB możecie mi robić ss'y i rozpisywać demka ale to nic nie da bo się nie odpalam! Banując mnie stracicie wiernego bywalca serwera i niewinnego gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to jesteś normalny dostaniesz UB wejdziesz na serwer ja wtedy mam ci zrobić ss które poźniej wstawisz czy ty się z kims mózgiem zamieniłeś czy jak?

Sprawdziłem twoje demko i rozpisałem demka nie ponieważ wygasa ono po 7 dniach. Nie masz żadnej możliwości odwołania się od bana.

_close

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...