Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

R3turn

User
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

 1. Ta, jesteś odpalonym śmieciem tak jak GZEH i połowa administracji, wchodzisz na serwer i po 15 minutach staty 55:11? To samo GZEH, zwykłe odpalone zero, każdy to wie, a jak ktoś go zabije to się wkurwia i banuje, bo to zwyczajne zero. To chyba tyle. To najgorszy serwer na jakim grałem, osobiście odradzam tu gry komukolwiek, administrcja to banda niewychowanych debili bez mózgu. Pozdrawiam odpałów z administracji. Szkoda mi na was dema udostępniać, bo wiem kiedy ktoś gra czysto, a kiedy nie. Co nie, GZEH? obszczymurku.
 2. Twój nick z gry: R3turn Twój SteamID: Twoje IP: [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-staraszkola.pl [AMXBans] Powod: 'WH ! Wyjsanienia na stronie zegnam!' [AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie' [AMXBans] Twoj SteamID: 'VALVE_0:4:2022339957' [AMXBans] Twoje IP: '83.8.72.88' [AMXBans] ======================================= Kiedy zbanowany (data + godzina): TERAZ Powód bana: wyżej Link do screenshotów: Czekam na wyjaśnienia, ban pewnie od GZEHA, który jest po prostu słaby. Nie wie od czego są słuchawki i wieloletnia gra w cs'a ( doświadczenie ) Do tego ban na 24h ( shoutbox ) bo admin GZEH, który ma dawać przykład graczom, ubliża im i wyzywa, jacy to oni słabi nie są.. poza tym owy admin poza graniem na DD2 nic nie robi, także polecam ogarnąć tego typka. Pozdrawiam.
 3. Sprawdźmy. nie ma ss'ów w folderze cstrike lub cstrike_polish? AppData=>wchodzimy w Local=>dalej w VirtualStore=>Program Files =>szukamy folderu związanego z CS'em w moim przypadku był to Counter Strike Gra!=>Cstrike SS'y powinny być żeby znaleźć sie w folderze AppData należy wpisać w start %appdata% Klikasz Roaming i w górnym pasku cofasz do Appdata i potem tak jak napisałem. Sprawdź i zobacz czy pomogło.
 4. Twój nick z gry: R3turn Twój SteamID: Twoje IP: [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-staraszkola.pl [AMXBans] Powod: 'Aktywny' [AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie' [AMXBans] Twoj SteamID: 'VALVE_0:4:159839605' [AMXBans] Twoje IP: '83.8.81.186' [AMXBans] ======================================= Kiedy zbanowany (data + godzina): teraz Powód bana: ''aktywny'' Link do screenshotów: haha Przed chwilą UB dostałem, ale mniejsza. Powtórka z początku? czekam na wyjaśnienia i UB, pozdrawiam.
 5. Twój nick z gry: R3turn Twój SteamID: --- Twoje IP: --- [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. [AMXBans] Zbanowany Nick : R3turn [AMXBans] Powod : ' WSTAW SS NA FORUM ' [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-staraszkola.pl [AMXBans] Twoj SteamID : ' VALVE_0 : 4 : 159839605 ' [AMXBans] Twoje IP : ' 83.8.81.186 ' [AMXBans] ======================================= SS : http://www11.zippyshare.com/v/51771453/file.html Opis: Za dużo fragów.
 6. Twój nick z gry: R3turn Twój SteamID: --- Twoje IP: --- [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-staraszkola.pl [AMXBans] Powod: 'Wstaw screeny na Cs-StaraSzkola' [AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie' [AMXBans] Twoj SteamID: 'VALVE_0:4:1854600565' [AMXBans] Twoje IP: '83.8.73.116' [AMXBans] ======================================== SS : http://www21.zippyshare.com/v/10682187/file.html Opis: SS'y za ''życiówkę'', tzw skyyla. Pozderki.
 7. Zapoznaj się z tym tematem : http://cs-staraszkola.pl/topic/8438-informacja-jak-wstawi%C4%87-screen-shoty-na-forum-oraz-wz%C3%B3r/ A sprawdzanie graczy nie jest kpiną, bo gra dużo odpałów.
 8. Twój nick z gry: R3turn Twój SteamID: --- Twoje IP: --- [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-staraszkola.pl [AMXBans] Powod: 'Wstaw screeny na Cs-StaraSzkola' [AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie' [AMXBans] Twoj SteamID: 'VALVE_0:4:1359639925' [AMXBans] Twoje IP: '83.8.72.11' [AMXBans] ======================================= Kiedy zbanowany (data + godzina): przed chwilą Powód bana: 'Wstaw screeny na Cs-StaraSzkola' Link do screenshotów: http://www26.zippyshare.com/v/98539862/file.html Komuś się chyba nudzi.
 9. Mi wszystko działa poprawnie, więc wina leży po Twojej stronie.
 10. R3turn

  ss

  Do byle kogo, przecież oni się tym zajmują i powinni wiedzieć w czym leży problem. A skoro nie wiedzą, powinni Ci dać UB i zrobić jeszcze raz ss'y dla testu, żeby potwierdzić czy wina jest po Twojej stronie.
 11. R3turn

  ss

  STEAM czy NS? Być może to wina przestarzałej wersji Cs'a, mój znajomy miał taki problem. Skoro nawet tak nie masz tych ss, to albo admin Ci zrobił źle czy coś, lub przestarzała wersja cs'a. Nie wiem nic więcej na ten temat, musisz pisać do kogoś z UB team.
 12. R3turn

  ss

  http://www.mpcforum.pl/topic/1024807-brak-ssow-w-cstrike-lub-cstrike-polish/ zajrzyj tam.
 13. Twój nick z gry: R3turn Twój SteamID: --- Twoje IP: --- [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. [AMXBans] Zbanowany Nick : R3turn [AMXBans] Powod : ' Wstaw screeny na Cs-StaraSzkola ' [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-staraszkola.pl [AMXBans] Twoj SteamID : ' VALVE_0 : 4 : 1359639925 ' [AMXBans] Twoje IP : ' 83.8.72.11 ' [AMXBans] ======================================= Kiedy zbanowany (data + godzina): przed chwilą Powód bana: 'Wstaw screeny na Cs-StaraSzkola' Link do screenshotów: http://www65.zippyshare.com/v/76402977/file.html Dobre staty/syll to zaraz ban, tak to działa? Pozdrawiam i czekam na UB.
 14. Zamknij temat. Następnym razem jak sytuacja się ''powtórzy'' to napiszę na poważnie, bo nie toleruję zachowania typowego gimbusa. Poza tym nie widzę odpowiedniego działu do napisania skargi, celowo został usunięty?

×
×
 • Create New...