Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WelleR

User
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

About WelleR

 • Rank
  Aktywny
 • Birthday 09/06/1999

Podstawowe informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Forum
 • Skype
  patryk.kania69
 1. Witam, mam do sprzedania konto STEAM , które posiada grę: Sniper Elite V2 Przegrane w nią jest 0,8h (40min). Cena na steam: 28E czyli 112zł Sprzedam za 30zł lub zamienię za jakąś grę oferty składać na GG lub skype i steamiePłatność: PaysafeCard, Przelew Kontakt: GG: 51691270 SKYPE Patryk.kania69 Steam: http://steamcommunity.com/id/WelleR16/ lub Priv Forum. Dowód:
 2. Witam, mam do sprzedania konto STEAM , które posiada grę: Sniper Elite V2 Przegrane w nią jest 0,8h (40min). Cena na steam: 28E czyli 112zł Sprzedam za 50zł Płatność: PaysafeCard, Przelew Kontakt: GG: 51691270 Skype: Patryk.kania69 Steam: http://steamcommunity.com/id/WelleR16/ lub Priv Forum. Dowód:
 3. WelleR

  Skarga HeaDsHOT;*

  @BlackDead jak możesz to zobacz sobie jak sprawa wygląda na konsolce serwera. Niech wreszcie to się skończy
 4. WelleR

  Skarga HeaDsHOT;*

  Brawo michał bo skorpion napisał mi że twoja stara to pizda to mu odpisałem nie skopiowałeś co on napisał? Brawo dla ciebie, a ty dałeś mi bana: Aimbot +Wallhack chociarz wiesz że nic nie mam. Udajesz fajnego admina zaraz go stracisz
 5. WelleR

  Skarga HeaDsHOT;*

  Pisałęm //close a dowody dostaniesz jak Black dead weźmie konsolke zerknie
 6. WelleR

  Skarga HeaDsHOT;*

  Nie będę się kłucił koniec sprawy. Proszę o zamknięcie tematu.
 7. WelleR

  Skarga HeaDsHOT;*

  Hahaha wystarczy, że kupię steama i mam admina. O admina jestem zazdrosny? żałosne. Większość graczy widzi, że trochę za ostry jesteś dla niektórych. Jak bym był zazdrosny to nie pisał bym żebyś został adminem tylko odrazu że wywalcie go.
 8. WelleR

  Skarga HeaDsHOT;*

  @MiCHal1 Jeśli byś mi tak napisał czyli ,,piczka haha" nie pisałbym tej skargi. @BlackDead jeśli możesz to znajdź logi serwera i niech się to roztrzygnie wszystko było po 10 jak to napisał. Mogłem skopiować konsolke. A co do admina to nadużywasz go, bo banujesz ludzi po 2 razy nawet jeśli dostaną ub. Naucz się ogarniać admina.
 9. WelleR

  Skarga HeaDsHOT;*

  Dowodów nie mam takich jak ss lub coś innego, ale inni gracze mogą potwierdzić co mówię. HeaDsHOT;* nadużywa admina, jeśli jest ktoś od niego lepszy to banuje na ss oraz nie zawsze reaguje [email protected] (zgłaszanie nie uczciwych graczy). Proszę o upomnienie go, nie wyrzucenie, bo jest dobrym adminem. Pozdrawiam WelleR:.
 10. WelleR

  Skarga HeaDsHOT;*

  Jeszcze chce wspomnieć, że daje bezsensowne powody takie jak: http://bany.cs-staraszkola.pl/ban_list.php?bid=425 http://bany.cs-staraszkola.pl/ban_list.php?bid=406- mógł dać reklama a nie pa http://bany.cs-staraszkola.pl/ban_list.php?bid=362
 11. WelleR

  Skarga HeaDsHOT;*

  Mój Nick w grze: WelleR:. Nick Admina/Gracza: HeaDsHOT;* IP oskarżonej osoby: NWM Steam ID oskarżonej osoby: NWM Data,godzina, mapa zdarzenia: 10:16 21.02.2015r Opis Sytuacji: Przegrałem w jednej rundzie i on napisał co za cipa na głównym a ja odpisałem ,,jesteś" on dał mi bana na 5 min za Papa domyślam się, chyba o to że napisałem chyba ty. Ewentualne dowody w postaci SS/demka: O co prosisz: O upomnienie lub coś innego.
 12. Na tak -amxx -wiek Na nie -podanie -steam -konto pod podane Jestem na nie. Popraw aktywność i spróbuj ponownie
 13. Na nie -aktywność na forum Na tak -steam +/-wiek -kultura -ogarniasz Jestem na tak potrzebni są admini.
 14. Rodzaj pracy: Avatar Tematyka: Coś z dziewczyną lub inna żeby było fajne Rozmiar: na forum by pasowało Napis: WelleR Kolorystyka: wszystko jedno zeby był fajny avatar Inne uwagi: Brak
 15. Jestem na NIE -aktywność -konto pod podanie -nie ma takiej skali amxx jak słaba jest 1-5

×
×
 • Create New...