Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

EmIl:)

Donator
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

About EmIl:)

 • Rank
  Aktywny
 • Birthday 12/20/1995

Podstawowe informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Ozorków
 • Gadu-Gadu
  54425753

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. EmIl:)

  Dodanie rang

  No cóż.. nie to nie...
 2. Wpłaciłem 3,69 narazie tyle, ale zawsze coś kod na GG podam BlackDead. Przepraszam, że tak późno xd!
 3. EmIl:)

  Dodanie rang

  Witam! Chciałbtm wprowadzić rangi na serwerze Paintball. Np.: Nowicjusz, bywalec, doświadczony itd.. myślę, że to byłby dobry pomysł dla serwera. No chyba, że rangi już są.. Ale to tylko Propozycja.
 4. EmIl:)

  Propozycja

  Jestem na tak, ponieważ wiele osób rzucaja granat flesh (świerzaki), ale tylko dla zabawy. Całkowicie jestem na TAK! POZDRO!
 5. Imię:Emi Nick:LoLskyy Wiek:20 Staż w Counter Strike:6 lat Byłeś już administratorem serwera?:Oczywiście Znajomość amxx (Zgodnie z naszą skalą):8/10 Link do profiluSTEAM:http://steamcommunity.com/profiles/76561198201808597 Posiadasz działający mikrofon?:Niestety nie posiadam Dlaczego chcesz zostać administratorem?:Chcę zostać Administratorem, ponieważ chcę zachować jakieś prawo na serwerze. Wiele osób nie rozumie o co chodzi ja im pomagam. Jestem łagodną osobą i mam dużą cierpliwość. Potrafię rozsądnie wytłumaczyć rzecz, której dana osoba nie rozumie.
 6. Imię: Emil Nick: LoLskyy;3 Ile masz lat: 19 Ile grasz w cs`a: 5 lat Byłeś już administratorem serwera?: Tak Znajomość amxx w skali od 1 do 10:10 Masz steam ?(Jeśli tak to daj link do profilu): Tak, http://store.steampowered.com/DatEagle32 Posiadasz działający mikrofon: Nie Płatność (SMS/ Przelew): Sms Dlaczego ty?:Jestem wyrozumiały, poprawnie piszę, pomagam innym, jestem cierpliwy a poza tym na serwerze Paintball+Klasy+Exp są cheatery np. grandek. Kontakt GG/Steam lub inny kontakt:GG: 51824643 [ Dodano: 2014-11-03, 17:40 ] Nie sprawdzajcie podania Admin LoLskyy;3 tamto mi się pokiełbasiło i niech tego podanie Forumowy Spinacz nie ocenia!
 7. Imię: Emil Nick: LoLskyy;3 Ile masz lat: 19 Ile grasz w cs`a: 5 lat Byłeś już administratorem serwera?: Tak Znajomość amxx w skali od 1 do 10:10 Masz steam ?(Jeśli tak to daj link do profilu): Tak, http://store.steampowered.com/id/LoLskyy32 Posiadasz działający mikrofon: Nie Płatność (SMS/ Przelew): Sms Dlaczego ty?:Jestem wyrozumiały, poprawnie piszę, pomagam innym, jestem cierpliwy a poza tym na serwerze Paintball+Klasy+Exp są cheatery np. grandek. Kontakt GG/Steam lub inny kontakt: GG:Imię: Emil Nick: LoLskyy;3 Ile masz lat: 19 Ile grasz w cs`a: 5 lat Byłeś już administratorem serwera?: Tak Znajomość amxx w skali od 1 do 10:10 Masz steam ?(Jeśli tak to daj link do profilu): Tak, http://store.steampowered.com/DatEagle32 Posiadasz działający mikrofon: Nie Płatność (SMS/ Przelew): Sms Dlaczego ty?:Jestem wyrozumiały, poprawnie piszę, pomagam innym, jestem cierpliwy a poza tym na serwerze Paintball+Klasy+Exp są cheatery np. grandek. Kontakt GG/Steam lub inny kontakt: Imię: Emil Nick: LoLskyy;3 Ile masz lat: 19 Ile grasz w cs`a: 5 lat Byłeś już administratorem serwera?: Tak Znajomość amxx w skali od 1 do 10:10 Masz steam ?(Jeśli tak to daj link do profilu): Tak, http://store.steampowered.com/DatEagle32 Posiadasz działający mikrofon: Nie Płatność (SMS/ Przelew): Sms Dlaczego ty?:Jestem wyrozumiały, poprawnie piszę, pomagam innym, jestem cierpliwy a poza tym na serwerze Paintball+Klasy+Exp są cheatery np. grandek. Kontakt GG/Steam lub inny kontakt: GG: Imię: Emil Nick: LoLskyy;3 Ile masz lat: 19 Ile grasz w cs`a: 5 lat Byłeś już administratorem serwera?: Tak Znajomość amxx w skali od 1 do 10:10 Masz steam ?(Jeśli tak to daj link do profilu): Tak, http://store.steampowered.com/DatEagle32 Posiadasz działający mikrofon: Nie Płatność (SMS/ Przelew): Sms Dlaczego ty?:Jestem wyrozumiały, poprawnie piszę, pomagam innym, jestem cierpliwy a poza tym na serwerze Paintball+Klasy+Exp są cheatery np. grandek. Kontakt GG/Steam lub inny kontakt: GG: Imię: Emil Nick: LoLskyy;3 Ile masz lat: 19 Ile grasz w cs`a: 5 lat Byłeś już administratorem serwera?: Tak Znajomość amxx w skali od 1 do 10:10 Masz steam ?(Jeśli tak to daj link do profilu): Tak, http://store.steampowered.com/DatEagle32 Posiadasz działający mikrofon: Nie Płatność (SMS/ Przelew): Sms Dlaczego ty?:Jestem wyrozumiały, poprawnie piszę, pomagam innym, jestem cierpliwy a poza tym na serwerze Paintball+Klasy+Exp są cheatery np. grandek. Kontakt GG/Steam lub inny kontakt: GG: 51824643
 8. {M}oNsTeR zapytaj się Tworka, jestem cały czas na serwerze. :lol:
 9. Przepraszam że piszę w podaniu ale napisałem to podanie o 9:28, a jest teraz 18:46 czy jeszcze dzisiaj BlackDead czy mogłbys ocenić to podanie w tym dniu? I jeszcze raz przepraszam
 10. EmIl:)

  Problem

  PremX kultura, mi też na jednym serwerze tak się zdarzyło ale widzisz jakoś żyję!
 11. EmIl:)

  Problem

  PremX wpisałeś hasło w konsoli? klikasz ten przycisk w MENU CS 1.6 ` i wpisujesz: /setinfo ''pw_'' '''' nie oszukuj bo będzie myślę że ci pomogłem :lol: daj reputkę to będzie dla mnie ogromny [ Dodano: 2014-11-02, 18:32 ] PremX a zarejestrowałeś się moim zdaniem żeby mieć VIP + Premium żeby dobrze grać :lol:
 12. SUPER poradnik dla początkujących Adminów CS 1.6
 13. Imię: Emil Nick: LoLskyy;3 Ile masz lat: 19 Ile grasz w cs`a: 5 lat Byłeś już administratorem serwera?: Tak Znajomość amxx w skali od 1 do 10:10 Masz steam ?(Jeśli tak to daj link do profilu): Tak, http://store.steampowered.com/DatEagle32 Posiadasz działający mikrofon: Nie Płatność (SMS/ Przelew): Sms Dlaczego ty?:Jestem wyrozumiały, poprawnie piszę, pomagam innym, jestem cierpliwy a poza tym na serwerze Paintball+Klasy+Exp są cheatery np. grandek a poza tym spędzam prawie całe dni na tym serwerze :lol: Kontakt GG/Steam lub inny kontakt: https://www.facebook.com/
 14. Imię: Emil Nick: LoLskyy;3 Ile masz lat: 19 Ile grasz w cs`a: 5 lat Byłeś już administratorem serwera?: Tak Znajomość amxx w skali od 1 do 10:10 Masz steam ?(Jeśli tak to daj link do profilu): Tak, http://store.steampowered.com/DatEagle32 Posiadasz działający mikrofon: Nie Płatność (SMS/ Przelew): Sms Dlaczego ty?:Jestem wyrozumiały, poprawnie piszę, pomagam innym, jestem cierpliwy a poza tym na serwerze Paintball+Klasy+Exp np. grandek. Kontakt GG/Steam lub inny kontakt: https://www.facebook.com/
 15. Imię: Emil Nick: LoLskyy;3 Ile masz lat: 19 Ile grasz w cs`a: 5 lat Byłeś już administratorem serwera?: Tak Znajomość amxx w skali od 1 do 10:10 Masz steam ?(Jeśli tak to daj link do profilu): Tak, http://steamcommunity.com/profiles/76561198160122582/home/ Posiadasz działający mikrofon: Tak, będę miał jutro S E R I O Płatność (SMS/ Przelew): SMS Dlaczego ty?: Kultura osobista, dawanie przykładu innym, doświadczenie o ADMINIE, moja aktywność na serwerze minimum 6-5 godzin. Kontakt GG/Steam lub inny kontakt: Steam, Skype, TS3, ewetualnie FaceBook Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198160122582/home/, Facebook: https://www.facebook.com/, Niestety nie mam Skype i TS3 .

×
×
 • Create New...