Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

EMCE!

User
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

 1. EMCE!

  Pożegnanie

  Cześć Wszystkim. Chciałem się z wami pożegnać ponieważ z Seve'em odchodzimy z sieci, a dlaczego? Odchodzimy ponieważ zauważyliśmy, że wszyscy panoszą się tutaj jak chcą i nikt tego nie pilnuję. Chciał bym podziękować bardzo BlackDead za pomoc przy ogarnięciu serwera. Ale niestety nasze drogi się rozchodzą. Pozdrawiam Wszystkich. _cl
 2. EMCE!

  Kupno VIP

  sms o tresci TC.NSHOOT na numer 76068 jak otrzymasz kod to wyslij mi na pw na forum lub steam. [ Dodano: 2014-09-14, 16:36 ] _cl
 3. EMCE!

  Brak SM

  Związku z dzisiejsza aktualiacja nie działają na serwerze żadne pluginy, nie działa vip ani admini. Jest to związane oczywiście z VAVE, które wydało aktualizacje nie przygotowując dalszych wersji Metamoda i Sourcemod. Link do ciekawego tematu : https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=247979&page=1 Pozdrawiam. [ Dodano: 2014-09-12, 11:40 ] problem rozwiązany.
 4. Ty afery nie robisz. OK, ale czemu gracz nie ma jeszcze Unban'a ? Jeżeli wszyscy inni dostają go po chwili ? 4 Nie kręcę afery z powodu tego bana tylko podejścia do sprawy, zostało ci wytknięte sporo rzeczy a ty ani troszkę do tego nie odwołałeś? Lepszym podejściem było zamkniecie tematu i wymyślenie beznadziejnego powodu.
 5. Nick oskarżonego: OxEdaN2 Nick oskarżyciela: EMCE! Powód skargi: Podejście do tematu które mi się nie podoba. Temat zamknięty a tyle rzeczy nie zostało wyjaśnionych? - admin który banował nie wypowiedział się w temacie - podejście OxEdaN2 do Master Yoda ( gdzie jest ta znajomość regulaminu? Że aż każdy może wytknąć błędy?) - beznadziejny powód ? Z powodu problemow z amxbans ? A gdyby ich nie było to ban by był dalej i temat nie wyjaśniony? - podejście admina/unbana team do Master'a. czemu nikt nie sprawdza ile ktoś gra w cs'a? Przecież to jest dosłownie chwila? Dowody: http://cs-staraszkola.pl/ss-masteryoda-vt13453.htm Czego oczekujesz: Upomnienia może warna zależy jakie podejście maja wyżej. Jeżeli przeczytałeś tego posta to potraktuj go jako napisanego przez "zwykłego" gracza.
 6. KONKURS - Zapodaj imię, wygraj Vip'a - Ogłaszam za zakończony. Udział wzięło 22 graczy CS:GO Konta Vip wygrali : KarmeleK (Kamil) - 40 dni KsMiLoF(Kamil) - 25 dni Sprzedawczyk(Arek) - 10 dni Proszę o szybki kontakt na PW/Steam w celu przyznania nagród.(max do 3 dni.) Dowody: _cl
 7. Dzięki za dotychczasowe wsparcie serwera jako admin i życzę Ci owocnych dodatkowych godzin. A gdy będziesz miał już troszkę czasu to zapraszamy na serwer jak i na forum.
 8. Konkurs dla graczy serwera CS:GO - Dust II Od 28 sierpnia do 7 września startuje konkurs "Zapodaj imię, wygraj Vip'a" Przebieg Każdy uczestnik dodaje nowy post ze swoim imieniem w tym temacie. Każdy post to kolejny numerek. Wraz z końcem konkursu(kolejnego dnia: 8 wrz) zostanie przeprowadzone losowanie na tej stronie. Wynik generatora zostanie uwieczniony na screenie i umieszczony w tym temacie. Zasady są proste. - W konkursie mogą brać udział wszyscy. - Gdy ktoś ma Vip'a zostanie on przedłożony o wygrane X dni. - Każdy ma jeden los. Nagrodami są konta VIP na: 1: 40 dni 2: 25 dni 3: 15 dni Pamiętaj nic nie musisz robić, wystarczy podać swoje imię. Powodzenia.
 9. EMCE!

  Kupno VIP!

  Dodane. Życzę miłej gry. _cl
 10. Oglądałem i bylem jeszcze na tym w kinie i słaba podobała mi się ta komedia. Lepiej obejrzeć np. Move 43 lub Wilgotne miejsca.
 11. VIP - Co posiada? - Rezerwacja slota - Tag [VIP] (oraz Status VIP na liście graczy) - Spadochron - O 10 HP więcej co rundę - Darmowa kamizelka - Darmowe granaty - Dodatkowe 200$ przy starcie rundy. - Dodatkowe pieniądze za frag: 100$ - Dodatkowe pieniądze za HeadShot: 150$ - Dodatkowe pieniądze za podłożenie bomby: 200$ - Dodatkowe pieniądze za rozbrojenie bomby: 200$ VIP - Cennik 30 dni - 7.38 zł SMS lub 5 zł PRZELEW VIP - Wzór [b]1. Nick:[/b] [b]2. Steam ID:[/b] Po napisaniu tematu według wzoru zgłaszamy się do EMCE! lub Sven!
 12. Konkurs zakończony. _cl
 13. [FAQ] Skiny/Drop/Idle - CS:GO! 1. Czym różnią się skiny? Różni się wyglądem zewnętrznym (broń bardziej zużyta - co przecież oczywiste - ma więcej zadrapań, rysek itd.), co przekłada się na cenę danego skina na rynku społeczności Steam. Mamy pięć takich poziomów: fabrycznie nowy, lekko używany, przetestowany w boju, wysłużony, zaprawiony w walkach 2. Czy może mi wypaść każdy skin? Nie, wypadają skiny przeważnie pospolite takie które nie maja większej wartości. Jeżeli chcemy mieć coś bardziej rzadkiego pozostaje otwieranie skrzynek, wymiana z innymi oraz Rynek. 3. Czy mogę zmienić nazwę broni? Tak, wystarczy mam troszkę euro i kupujemy w głównym menu "Name Tag" 4.Chcę sprzedać skin do broni na rynku Steam, ale nie mogę. Jak uzyskać do niego pełny dostęp? Warunkiem, który musisz spełnić, jest zakup gry w sklepie Steam, bądź innego produktu (może być to np. klucz do skrzynki CS:GO, który kupisz w menu głównym gry). Po tym czasie musisz odczekać pewien okres, po którym będziesz mógł w pełni korzystać z rynku. (chyba około 30 dni) 5. Ile skinów może mi wypaść jednego dnia, a ile w ciągu tygodnia? Valve nałożyło limity na wypadanie broni (co ma logiczny sens). Limit dzienny wynosi ~3 (skiny lub skrzynki), natomiast tygodniowy ~6. Problem jest taki, że niestety, nie znamy dokładnego limitu wypadania skinów. Jeżeli ma się Bravo to wypada w ciągu tygodnia do 8 przedmiotów. 6. Gram od dłużnego czasu i nic nie wypadło! Aby był drop dla Ciebie musisz grac na serwerze zabezpieczonym VAC, na którym jest więcej niż 6 graczy. Wypadanie przedmiotów jest losowe wiec staty nie maja na nie wpływu. 7. Kiedy zresetuje się limit dropu ? ! Na tej stronie mamy licznik do kolejnego reseru: Klik! 8. Co sa za serwery Idle? Słowo idle w języku angielskim oznacza bezczynny lub nieaktywny. Wspomniane serwery pozwalają przebywać na nich bez jakiejkolwiek aktywności. A więc , możemy być afk i nie zostaniemy wyrzuceni. Każda rozgrywka trwa średnio od 5 do 10 minut. Po jej zakończeniu zostaje wyświetlona tabela wyników nastepnie serwer ponownie wczytuje tą samą mapę i automatycznie przydziela graczy do drużyn. 8. Do czego przydadzą nam się serwery Idle? - Zwiększanie swoich szans na drop . "Grając" na serwerze płyną nam minuty do kolejnego drop'u lub też przedmioty wypadają nam gdy np. mamy zminimalizowana grę. - Zdobycia wszystkich osiągnięć związanych z posługiwaniem się bronią. 9. Serwery Idle !? Tutaj 9. Czy serwery Idle są legalne i steam nie zbanuje nam kont? Za stanie AFK , na jakimkolwiek serwerze nie zostaniemy ukarani. Aby nie było nadużyć , Valve zabezpieczyło się nakładając limit o którym jest wspomniane wyżej. ( Około 6 skinów/skrzynek na tydzień) Przy komplementowaniu faq korzystalem z kilku różnych poradników.
 14. Wpisz do konsoli przed wejściem na serwer. setinfo _pw "haslo" * hasło które wpisałeś przy kupowaniu VIP'a
 15. Wpisałeś hasło do konsoli ?

×
×
 • Create New...