Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bolek.

User
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

 1. nie jest to serwer only steam ? wiec jak najbardziej moge grac na ns
 2. szukaj dowodów chłopie! anty ss? no flesh? hahahah. Teraz jeszcze aim'a dodajcie i bedzie spoko ) Moze jestem biedny i nie stac mnie na niego ?
 3. Twój nick z gry: Bolek. Twoje IP: 89.171.250. Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 11:15 08-05-2014 Powód bana: czitujesz ? Link do screenów: nie zrobione
 4. Hahahahahah dobrzy jesteście! Pozdrawiam was. Nie wiem tylko co wy tam widzicie za no fb. Żalosne.
 5. Twój nick z gry: Bolek. Twoje IP: 89.171.250. Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 11:00 02-05-2014r. Powód bana: no flesh Link do screenów: AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. [AMXBans] Zbanowany Nick : Bolek. [AMXBans] Powod : ' no flesh ' [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Cs-StaraSzkola.pl [AMXBans] Twoj SteamID : ' VALVE_0 : 4 : 114500848 ' [AMXBans] Twoje IP : ' 89.171.250.
 6. Imię: Kamil Nick: Bolek. Ile masz lat: 19 Ile grasz w cs`a: Myślę, że około 5/6 lat będzie, a dziennie przebywam 4/5h (najczęściej rano oraz wieczorem, gdy admin jest nadzwyczaj potrzebny) Byłeś już administratorem serwera?: Tak wiele razy, przed przerwą Znajomość amxx w skali od 1do 10: 9 (wszystkie komendy potrzebne administratorowi znam) Masz steam ?(Jeśli tak to daj link do profilu): Nie posiadam steam'a, ponieważ takowego mi shakowali. Czekam na konto, ponieważ dogadałem się z OLO w tej kwestii (Co do steam'a, zawsze przed wpisaniem osoby w U@ wpisuje w konsoli status by upewnić się czy gracz ma steam'a, a dopiero następnie wysyłam wiadomość do administracji) Posiadasz działający mikrofon: Oczywiście, że tak. Płacisz SMS/ przelewem: Chciałbym to ustalić z opiekunem oraz dogadać się co do formy płatności Dlaczego ty?: Często pomagam administratorom serwera informując ich o osobach używających wspomagaczy po przez pisanie wiadomości na U@. Ostatnimi czasy bardzo często Jestem na serwerze. Gram tu już trochę o czym mówi Moja pozycja w "top15". Z graczami staram się mieć dobry kontakt, jeśli ktoś Mnie obraża, czy też poniża nie odpowiadam na to. Po prostu zaciskam zęby i gram dalej. Naprawdę wiem jak zachować się jako admin. Kontakt GG/Steam lub inny kontakt: GG: 11382807. + staram się być jak najczęściej na forum Pozdrawiam BOLUŚ!! PS.: Na okres próbny moglibyście mi pozwolić spróbować, skoro P3N3R taką szansę dostał! )
 7. Bolek.

  ss

  Twój nick z gry: Bolek. Twoje IP: 89.171.250.164 Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 10:39 27.04.2014r Powód bana: Ss'y na forum Link do screenów: http://speedy.sh/RdPPU/cstrike.zip
 8. Na Tak! Przyda się ogarnięta osoba na to stanowisko
 9. Imię: Kamil Nick: Bolek. Ile masz lat: 19 Ile grasz w cs`a: Myślę, że około 5/6 lat będzie, a dziennie przebywam 4/5h (najczęściej rano oraz wieczorem, gdy admin jest nadzwyczaj potrzebny) Byłeś już administratorem serwera?: Tak wiele razy, przed przerwą Znajomość amxx w skali od 1do 10: 9 (wszystkie komendy potrzebne administratorowi znam) Masz steam ?(Jeśli tak to daj link do profilu): Nie posiadam steam'a, ponieważ takowego mi shakowali. Czekam na konto, ponieważ dogadałem się z OLO w tej kwestii (Co do steam'a, zawsze przed wpisaniem osoby w U@ wpisuje w konsoli status by upewnić się czy gracz ma steam'a, a dopiero następnie wysyłam wiadomość do administracji) Posiadasz działający mikrofon: Oczywiście, że tak. Płacisz SMS/ przelewem: Chciałbym to ustalić z opiekunem oraz dogadać się co do formy płatności Dlaczego ty?: Często pomagam administratorom serwera informując ich o osobach używających wspomagaczy po przez pisanie wiadomości na U@. Ostatnimi czasy bardzo często Jestem na serwerze. Gram tu już trochę o czym mówi Moja pozycja w "top15". Z graczami staram się mieć dobry kontakt, jeśli ktoś Mnie obraża, czy też poniża nie odpowiadam na to. Po prostu zaciskam zęby i gram dalej. Naprawdę wiem jak zachować się jako admin. Kontakt GG/Steam lub inny kontakt: GG: 11382807. + staram się być jak najczęściej na forum Pozdrawiam BOLUŚ!!
 10. Bolek.

  ADMIN MAJONEZA!

  aCe, czyli uważasz, że każdy admin który zrobi coś źle i dostanie skargę musi zostać od razu wydalony? To by było bez sensu, a adminów po jakimś czasie w końcu by zabrakło. Moim zdaniem człowiek uczy się na błędach, a nikt nie jest idealny. Majonez jest w gronie adminów zaledwie 2 dni, więc chyba ma prawo do błędu? Nie zrobił nic strasznego. Czy zbanował wszystkich jak leci? Czy nadużywał swoich funkcji? NIE. Dlatego uważam, że powinien zobaczyć swoje błędy sam. Dostać ostrzeżenie pierwsze i ostatnie. Owszem rozumiem wasze żale, ponieważ napisał iż był administratorem na innych serwerach, no cóż czy jest to prawdą czy nie, nie wnikam... Jestem za ULTIMATUM dla tego administratora; na przykład, żeby miał kilka dni na poprawienie się. Myślę, że OLO nie wycofa się jeśli zobaczy poprawę.
 11. Bolek.

  ADMIN MAJONEZA!

  Szkoda majoneza zapowiadał się na początku na dobrego admina.. Chociaż z tymi ss'ami to prawda, ale admin ma prawo sprawdzić gracza gdy podejrzewa go o wspomagacze. Jestem jedną z osób, które dostała Screeny od Majoneza, gdy ten nie był nawet na spectie.. Moim zdaniem należy mu się szansa jak każdemu, a Ty OLO już się tak nie denerwuj na to! Jeśli się poprawi i będzie lepiej to po co go wyrzucać skoro admin się przyda? Dajcie mu ultimatum i tyle. W końcu nie adminuje tutaj długo... Napiszcie mu co robi źle i musi poprawić, a myślę iż będzie lepiej!!
 12. Jeszcze jest Dreikon bo pamietam jak grałem na nim...
 13. Jestem na nie, nie znam gracza.

×
×
 • Create New...