Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

vENOM

Problem z Router TL-WR841N Ping w cs skacze ?

Polecane posty

Cześć kupiłem router (Router TL-WR841N) i od jakiegoś czasu mam ping powyżej 100 . Wie ktoś jak to zmienić ? czy to wina Cs;a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem taki sam router i to on był winą pingu nadal z niego korzystam ale już teraz nie gram tyle w cs-a co kiedyś więc mi to nie przeszkadza. Zmień router popatrz trochę w sieci poczytaj opinie i kup nowy z resztą czego oczekiwać po sprzęcie za 40 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile to coś pomoże, pogrzeb w ustawieniach routera, ponieważ możesz tam zwiększyć sygnał, oraz moc przepustowości danych, a więc jak to zrobić:

Krok 1. Otwórz przeglądarkę internetową, w pole adresowe wpisz adres LAN IP routera ADSL. Następnie naciśnij klawisz Enter. Domyślnie ustawiony adres IP routera ADSL TP-LINK to 192.168.1.1. (W twoim przypadku ten adres znajdziesz na naklejce od routera, zazwyczaj znajduje się pod spodem).

20081121153010656.jpg

Krok 2. W oknie logowania wprowadź nazwę użytkownika i hasło. Nazwa użytkownika i hasło to w obu przypadkach: admin (pisane małymi literami). więc wpisujesz login: "admin" hasło: "admin".

Jak już się zalogujesz, poczytaj trochę o możliwościach routera i poszukaj zakładki co do mocy przepustowości, oraz sygnału. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...