Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

This Is It

Propozycja od Ziemniak

Polecane posty

Witam mam propozycję dla dd2 żeby wprowadzić ''Asyste'' jeżeli jeden gracz zabierze 51hp drugi go dopije to żeby się jednemu jak i drugiemu graczowi dopisywało zabicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przydatne często dochodzi do zabierania fragów co jest dość denerwujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry Pomys. Czesto dochodzi do sytuacji ze w rundzie zabrales duzo HP a ktos inny zbiera fragi. Zyc bez tego sie da ale byloby ciekawiej ludzie chetniej beda pomagali zamiast stac :csgogun::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za wgraniem pluginu , ładniej DD2 by się prezentował + nie było by kłótni o fragi bo jak patrzę to nawet ludzie sobie cisną i się kłócą nawet :p

+1 do języka polskiego (Składnia).

Jestem za . Wiele razy ktoś ukradł mi fraga lub ja ukradłem go drugiej osobie . Plugin nada się na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej tak za pluginem :)

Dziś sam byłem poszkodowanym. Dwóm gościom zabrałem dużo hp i brakło mnie i im ammo, a mój towarzysz z teamu podbiegł i miał ich na dwa strzały ;_;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jestem za tym Ale Arcymistrz napisał ze ten plugin źle działa to raczej słabo żeby doszło do dodania jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można spróbować wgrać plugin i zobaczyć jak serwer będzie się zachowywał czekam na akceptacje bądź odrzucenie propozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samo działanie tego pluginu jest mierne, ciagłe przechowywanie danych w nvalut jest słabą opcją przy 32 slotowym serwerze. Nie mówię już o bugujących się nickach :/

Myślę, że dużo osób grającym na tym serwerze przyciąga nazwa "StaraSzkoła" oczekując starych i dobrych rozgrywek. Myślę, że te asyste doszczętnie je zniszczą. Poza tym na mało jakich serwerach można cieszyć się grą bez asyst. To tylko moje zdanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...