Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

ZgReDeK;)

UB[PaintBall+Klasy+Exp] -ZgReDeK;)

Polecane posty

Twój nick z gry: ZgReDeK;)

Twój SteamID: STEAM_2 : 0 : 1793661184

Twoje IP: 85.202.40.144

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): Nawet nie wiem kiedy dostałem tylko wiem żę 26.11.2014 ale nie wiem która godzina bo to nie ja !

Powód; Wchodzę na serva i mnie wyrzuca za podszywanie za adma chociaż tego nie zrobiłem bo dostałem bana wtedy kiedy byłem w szkole może to brat wszedł i chciał na złość mi zrobić dużo mnie tam ludzi zna i wie że niegy nie dostałem bana nigdy nie było ze mna problemów a tu nagle ban permamentnie rozumiem pare godzin dni a nie permamentnie. Jestem stałym bywalcem i chciałbym wrócic a nie moge już tam grać nie wiem czy w to uwierzycie bo sam bym pewnie nie uwierzył ale mówie prawde !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina Acynox.

[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.

[AMXBans] Zbanowany Nick : ( 1 ) Acynox

[AMXBans] Powod : ' Podszywkanie sie pod admina '

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Cs-StaraSzkola.pl

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_2 : 0 : 1793661184 '

[AMXBans] Twoje IP : ' 85.202.40.144 '

[AMXBans] =====================================

To naprawde nie ja. Ale też mi sie wydaje że perma nie powinien dawac za to. Tylko kicka i zmien nick takie jest moje zdanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc sprawa wygląda następująco: gram sobie i ten właśnie człowieczek był ze mną w team'ie mówił przez mikro i wgl. Nagle się przelogował, patrzę a tu (1)Acynox i mówi do mnie "siemka acyś".

No bez jaj, proszę Was. Dzień wcześniej zanim dostałem admina wchodzę na serwer a to ja jestem Acynox(1) a tamten typ rozdał 70 farbek i miał statystyki 0:20. Zdenerwowałem się faktycznie przez tamtą podróbę i dlatego od razu perma dałem. Okej zgadzam się na to ub, ale jeszcze raz ktoś się pode mnie będzie podszywał to już taki miły nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś się pod ciebie podszywa to napisz do Black o zastrzeżenie nicku, a co do bana gracz otrzymuje UB oraz upomnienie żeby wiecej razy się ta sytuacja nie powtórzyła.

_ub

_close

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...