Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Languś

Languś l Historia o pewnym chłopaku.

Polecane posty

Cześć napisałem piosenkę, chciałbym ją wydać.

Co o niej sądzicie ? Jak można to szczerze proszę.

Myślę nadal nad tytułem tego.

(1)

Opowiem wam historię o pewnym młodym chłopaku , był zakochany w niej w życiu brak miłości smaku.

On mocno kochał ją i traktował jak misiaka , do Niej się przytulił nie dostał nawet buziaka.

Dla niej mógł zrobić wszystko ,ale go olała, myślał tylko o niej a ona znów płakała.

Życie miał pojebane, bo był zwykłym narkomanem.

Wciągał ten jebany proch i handlował nawet gramem.

Jego życie było takie i składało się na ćpaniu , chcę zerwać z tym wszystkim myślał o miłosnym zgraniu.

Jego matka z dnia na dzień była bardziej załamana , ale dobrze wiedziała , że przez syna jest kochana.

On traktował swoją mamę jak bliskiego przyjaciela, był bardzo szczęśliwy , że przychodzi co niedziela.

Opowiadał jej o wszystkim , że jest mocno zakochany, a ta dziewczyna ciągle sądzi , że jest na maxa pojebany.

(2)

Chłopak tego nie wytrzymał , że go wszyscy olewają

Wkurwił się na cały świat niech te suki się ruchają.

Był taki załamany , że aż patrzeć się nie dało.

Wciągnął taką mocną krechę , że od tak go zajebało.

Znalazłem go w piwnicy siedział przy okrągłym stole.

Zadzwoniłem po karetkę i krzyczałem TY MATOLE !!

Lekarze ratowali , ale rady już nie dali , Przyjechała jego matka i się wszyscy popłakali.

Dlaczego on się zabił to było główne pytanie ?

Na koniec jak to zrobił napisał list na pożegnanie.

W tym liście było tak , że przeprasza swoją mamę.

On by tego nie zrobił , ale życie jest kopane.

Przepraszał ogólnie za to , że był zwykłym narkomanem.

Wkurwił się też na to , ze musiał handlować gramem.

Na koniec tylko dodam , że byl moim przyjacielem traktowałem go jak brata nie był dla Mnie żadnym CWELEM ! ! !

(3)

Dlaczego ta miłość tak kurwa mocno boli ?

Zdradzi Cię kobieta puźniej związek się pierdoli !

Łazi na jakieś imprezy potem kupmel ją upija , z godziny na godzinę to ruchanie szybciej mija.

Zapamiętajcie koledzy o wam tutaj napisałem , Jestem zwykłym raperem , ale życie już poznałem.

Niestety mój przyjaciel całe życie miał zjebane , spierdolił z tego świata miał na wszystko wyjebane.

Żałuje tylko tego , że mu ręki nie podałem , Szanowałem go jak brata , ale pomóc nie umiałem.

Ten chłopak miał tak , że go życie ukarało , nie dał już rady i do nieba go zabrało.

Traktuje go jak brata bo był dla mnie jak brat , teraz już go nie ma i się wali cały świat !

KOŃCÓWKA OPOWIEŚCI CHYBA BĘDZIE CHYBA TAKA POWIEDZ SWEJ DZIEWCZYNIE ŻEBY SSAŁA NADAL PTAKA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...