Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

`Mlody

Problem z mega lagami :/

Polecane posty

Witajcie.

Zepsuł mi się komputer i musiałem robić format oraz instalować na nowo Windows'a (XP), wszystkie sterowniki itp.

Zainstalowałem CS'a i mam lagi nie do zniesienia. W menu Counter'a mam takie lagi, że ledwie mogę wejść w "Opcje", "Nowa Gra", "Lista Serwerów" itp.

Gdy wejdę na serwer praktycznie nic nie widzę. Tak jakby mi ścięło ekran w 1 momencie. Mam tak od czasu gdy zrobiłem format komputera.

Komendy typu :

fps_modem 101

fps_max 101

fps_override

itp. itd.

Nie działają :/

Jeśli ktoś wie jak to rozwiązać proszę o pomoc. Za każdą odpowiedź postawię + Reputacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewny, że to wina lagów ? według mnie to przez fpsy, a fpsy zależne są od karty graficznej. Za pewne ściągnąłeś zły sterownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lagi nie są wywoływane przez kartę graficzną ja na swoim starym i teraz już nowym kompie lagi miałem te same bez różnicy czy karta była 4 letnia czy najnowszej generacji. Lagi są powodowane słabą jakością łącza i tylko to. Znam ten ból bo od już blisko 8 lat korzystam z łącza radiowego od różnych dostawców. Powodem zawsze był internet nigdy karta graficzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@OxEdaN2, nie chodzi o internet i nie tylko o grę na danym serwie lecz nawet w menu mi tak tnie że jak najadę myszką na coś to po 3 sekundach dopiero mi się to podświetla ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak to polecam ten program

Zaktualizuj wszystkie sterowniki w systemie tym programem (darmowy) http://drp.su/

Nie wiem jaki posiadasz sprzęt ale przetestuj komputer na wydajność pod max obciążeniem jeśli się nie wyłączy to znaczy że dobrze działa a jeśli tak to może to być wina zasilacza bo spadło mu napięcie znamionowe.

Programy do testowania wydajności sprzętu http://www.dobreprogramy.pl/Testowanie-i-diagnostyka,Programy,Windows,219.html

Ja osobiście najpierw podjąłbym takie kroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wina z pewnością leży po stronie sterowników/ konfiguracji.

Nie sądzę, że zdołamy Ci wytłumaczyć co masz zrobić, jesteś zbyt młody.

Najlepiej zanieś komputer do serwisu, żeby Ci zainstalowali system.

Jeżeli jednak chcesz spróbować to naprawić to podaj screena z menadżera urządzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, postaram się to jakoś naprawić a puki co to na NS będę grał, bo na NS to mam normalnie mi chodzi wszystko.

Edit :

[30.09.2014] Temat do zamknięcia. Lagi ustały, fps mam stałe 60. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...