Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

GotuŚ

[Galeria] GotuŚ

Polecane posty

Czyz to nie jest praca z tutka(widzialam podobna)

Na pierwszy rzut oka praca wydaje sie byc ciekawa,ale wykonczenie o tym nie mowi..

Po pierwsze napis do kosza ;b Ten font najlepiej usun,tutaj przydalaby sie jakas klimatyczna czcionka ;p

W oczy bardzo sie rzuca soft brush,ktory sluzy jako swiatlo.. Jak i na gorze jak i po bokach pracy.. Kolor lepszy,czemu? Bo w bw brakuje kontrastu wyostrzenia etc.

Kompo nie jest straszne ;_; bo w miare Mi sie podoba,szczegolnie glebia padajaca z tylu postaci,szkoda ze tak nawaliles ze swiatlem,bo na tym pozytywy o glebi sie koncza.. Brakuje Mi jakies flary z tylu,przebijajacej sie przez ramie postaci ;p. C4d niestety za przeproszeniem z dupy no,ale licza sie checi.Co do bg to ciekawe szczegolnie patrzac na drugi plan.

Podsumowujac jak na prace po przerwie jest dobrze ; ) powodzenia przy nastepnej ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Typo: font-kosz,kompletnie napis tutaj nie pasuje ; o

Gdzie jest zrodlo swiatla? O;

Swiatlo jest bardzo duze ;/ Brakuje tutaj swiatlocienia,szczegolnie na postaci.Skoro juz doszlam do postaci,bardzo ona odstaje od calosci.. Kompletnie nie pasuje do bg..

Nie wiem co ten tutek cie nauczyl,chyba tylko rozmieszczania c4d,bo kompo przecietne ;p

Praca jest bardzo plaska ;/ Oznacza to,ze brakuje glebi..

Nie wyszlo zle,ale na Mnie nie robi wrazenia..

Z tych detali to brakuje wyostrzenia,kontrastu i lekkiego nasycenia w bg ; )

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soft brush(tutaj)jako swiatlo,czy mgla? ;v

Czy Ja tam widze w bg metaballe? ; o Nie rob tak.. Metaballe sa najlepsze wtedy,kiedy maja dobre efekty swietlne ;>

Co do kompo jest lepiej niz w poprzednich pracach,ale postac odstaje ;<

focal to taki troszke znak zapytania patrzac na metaballe,ale wiadomo o co chodzi w tej pracy-anime ;f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...