Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

NeLsoN

NeLson BAN

Polecane posty

Twój nick z gry: NeLsoN

Twój SteamID:brak (non steeam)

Twoje IP:178.217.192.27

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 29.07.2014 - 15:31:35

Powód bana: "czitujesz"

Link do screen shotów: brak ban bez ss

moj komentarz w sprawie :

a wiec tak , dostalem bana za moje dobre staty , admin nawet nie raczyl mi zrobic ss bo staty 19/2 to dla niego odrazu oszukiwanie (nie moja wina ze jego duma nie jest w stanie zdzierzyc ze komus moze isc lepiej niz jemu ) uwazam ze jego zachowanie bylo nie stosowne poniewaz nawet niemam jak sie z tego wybronic przez brak ssow . moja jedyna prosba nawet jesli mialbym nie dostac mozliwosci dalszej gry na waszym serwerze to taka zeby mi poprostu udowodnil to ze czitowalem poniewaz nie lubie jesli ktos mnie bezpodstawnie o cos oskarza . dziekuje i czekam na odpowiedz w tej sprawie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Admin - Bardzo dobra wczuta ma 24h na rozpisanie demka inaczej zostanie przyznany UB warunkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2:50 - 2:55 // przeskakuje mu z typa na typa

7:30 - 7:34 // celownik z głowy nie schodzi

10:54 - 10:57 // na początku strzelając w typa miał celownik na nogach po chwili namierzyło mu na głowę

Poza tym typ, który nie potrafi się poruszać po cs'ie by tak grał? Niech oceni to ktoś doświadczony, bo jeśli dostanie ub to i tak będę go męczył, aż go złapie.

Ten cheat jest praktycznie nie wykrywalny na demku trzeba to zobaczyć podczas gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wczuta, Podaj linka do HLTV I obejrzę . Ja ze swoim doświadczeniem w UBT wykryje nie jedno oszustwo którego nie zobaczył np. Master czy ktoś inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja ujme to tak , to ze celuje w nogi a pozniej odruchowo celuje w gory i zabijam kogos head shotem nie znaczy ze czituje . czy ja strzelalem same banie ? nie . zdarzylo sie pare razy jak w normalnej grze . powtarzam poraz kolejny ze skoro ktos ma lepszy dzien w grze i lepiej mu idzie niz innym nie oznacza odrazu jakis hackow . ja sie od tego wzbraniam . gram na waszym serwerze juz od jakiegos roku z przerwa. wczzesniej pod nickiem c_G_n . nikt nigdy mnie nie posadzil o czity . admini widzieli jak gram . wrocilem po przerwie i to ze sie rozkrecam znow z gra nie znaczy ze czituje . swojego czasu bylem w top 15 waszego serwera wiec nierozumiem decyzij admina wczuta.po za tym jego zachowanie jest dlamnie skandaliczne i nie godne admina . jak mozna mowic komus ze nawet jak dostane ub po obejrzeniu prze3z moderatora demka i tak bedzie mnie tepil jest troche chamskie . bo nic nie robie mu swoja gra . jako admin powinien oceniac graczy sprawiedliwie a swoje osobiste przemyslenia zachowac tylko i wylacznie dla siebie . po obejrzeniu tego demka prosze o odpowiedz co z ta sprawa

[ Dodano: 2014-07-29, 19:17 ]

i jesli jest to mozliwe to ja tez prosze o ten link bo chetnie przeanalizuje czego on sie tam mogl niby dopatrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wczuta, Podaj linka do HLTV I obejrzę . Ja ze swoim doświadczeniem w UBT wykryje nie jedno oszustwo którego nie zobaczył np. Master czy ktoś inny

Trzymaj ;p http://305679.hltv1.pukawka.pl/dd2-1407291519-de_dust2-1406639940-1406641740.zip

Nelson - nie będę Cię tępić. Nagram parę demek, na których będzie widać 100%, że grasz na aimie, po czym dam ci bana i spotkamy się po raz kolejny na forum, ale to będzie nasze ostatnie spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie dlaczego twój celownik tak lekko chodzi po ekranie jak by miał aima lecz ustawionego na najmniejszy rozrzut ?

Dla mnie AIMBOT niech wypowiedzą się inni

Na TS3 z Karmelkiem postanowiliśmy że masz AIMBOT i należy się dla cb BAN

_ban

_close

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...