Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Nice

Może się uda ;)

Polecane posty

Imię:Paweł

Nick: Nice.

Ile masz lat: 17

Ile grasz w cs`a: 6 lat .

Byłeś już administratorem serwera?: Tak dd2 , dr , pb , cod 45k.

Znajomość amxx w skali od 1do 10: :8.

Masz steam ?(Jeśli tak to daj link do profilu): za 3 dni będę miał zamiar kupywać.

Posiadasz działający mikrofon: Tak.

Płacisz SMS/ przelewem: SMS

Dlaczego ty?:Jestem nastolatkiem, nie jestem typowym gimnazjalistą który nie umie się zachować, znam zasady ortografii , na serwerze jestem co najmniej 2 godz. Pomimo tego, że są admini często nie rozróżniają czita od skilla, często strzelają ss'y aby dać sobie spokój, gram w cs'a 6 lat i na prawdę wiem dużo o tej grze i o poziomach graczy, mam spore doświadczenie i myślę, że nadaje się na to stanowisko. Na serwie gram dosyć dużo i nie spinam. Dużo osób mnie zna i myślę, że nie jestem nie lubianą osobą. Wiem, że można ze mną się pośmiać i pogadać o wszystkim :D chiałbym być adminem, ponieważ wejdzie na serwer jakiś gracz który używa cheatów, kampi na respie, jest afk, albo nie wypełnia celów mapy.

Kontakt GG/Steam lub inny kontakt: Steam.

Wiem że nie spełniam wymagań ale je poprawie , lecz na serwerze jest tyle odpaleńców że gracze wychodzą ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie

-Brak Steam

-AMX ( Jakie bo jakoś nie wiem ) ]

-Konto dla podania

-Twojego nicku nie mogę wyszukać na gametracku ... ( jest NiceShot który ma tak mało minut ze szkoda mówić ) Powiedz mi że to nie ty -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wielkie NIE.

-Na serwerze nigdy nie widziałem podobnego nicku.

-AMX na pewno nie 8.

-Piszesz, że masz 17 lat, a zaraz że nie jesteś typowym gimnazjalistą (czyli chodzisz do gimbazy). To albo jesteś tępy i nie zdałeś 2 razy albo udajesz debila.

-Za mało aktywny, małe doświadczenie.

Good bye! ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...