Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

:)

Ban za?

Polecane posty

Twój nick z gry: Hs itd

Twój SteamID: 0:0:645937

Twoje IP: jest steam

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 22.06.2014 19:15

Powód bana: Czitujesz --> http://bans.cs-staraszkola.pl/ban_list.php?bid=1701

Link do screenów: Nie ma

Chodzi o tą akcje --> http://cs-staraszkola.pl/viewtopic.php?t=9801&start=15 Tylko za to dostałem UB, all serwer dostał bo black usunął all bany, normalnie gram itd. Podobno dzisiaj on dodał demko tylko to demko jest właśnie z tamtego momentu więc za co ban? Skoro dostałem tam UB.. Demko jest stare za które zostałem "ukarany" banem... Proszę o ściągnięcie bana bo teraz nie zostałem zbanowany za tą grę tylko za to co było przed od banowaniem całego serwa. Dodam że mogę teraz normalnie wejść na serwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jesli wtedy czitował, należy mu się UB.

" WSZYSCY DOSTALI 2 SZANSE " - tak było napisane na forum.

Nie ważne czy grał odpalony czy nie, słowa należy dotrzymać.

Proszę kogoś o wrzucenie UB, jeśli nie ja to zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dostaniesz ub

Wszyscy Dostali UB 07.06.2014 a ja dałem ostateczne zdanie 09.06 czyli po .

A bana nadałem dopiero teraz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwny ten ban. Żadnego zgloszenia. Tamto zgloszenie bylo 04.06. a 0.7.06 wszystkie bany zostaly usuniete, wiec nie rozumiem czemu ":)" dostal bana?

@szyberek ma racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwny ten ban. Żadnego zgloszenia. Tamto zgloszenie bylo 04.06. a 0.7.06 wszystkie bany zostaly usuniete, wiec nie rozumiem czemu ":)" dostal bana?

Tylko sobie zobacz kiedy napisałem że dostaje bana bo członkowie UBT sprawdzali te demko ciągle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dostaniesz ub

Wszyscy Dostali UB 07.06.2014 a ja dałem ostateczne zdanie 09.06 czyli po .

A bana nadałem dopiero teraz .

To kurwa jak się tak tym interesowałeś to trzeba było dać wtedy od razu bana a nie 1314234512 dni później do chuja, z dzieckiem rozmawiam czy z chłopek co ma kurwa te naście lat? ;o

P.S Mówisz , że do dzisiaj demko było sprawdzane, a co ono aż tak budziło twoje wątpliwości? :D że aż tyle dni sprawdzane, weź przestań ściemniać bo żałosne to jest... I nie pisz na sb co innego i tutaj bo się gubisz troszkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To kurwa jak się tak tym interesowałeś to trzeba było dać wtedy od razu bana a nie 1314234512 dni później do chuja, z dzieckiem rozmawiam czy z chłopek co ma kurwa te naście lat? ;o

Ogarnij kulturę.. :). Grałeś na wh. Nie ma ub. I adma tracisz.. Proste.. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Każda skarga na gracza musi być rozpatrzona w przeciągu 48h od momentu pojawienia się tematu na forum.

a po drugie

Członkowie grupy UB Team pomagają w ocenianiu winy/niewinności, skargi na adminia serwera. Decyzję o każe / ułaskawieniu podejmuje H@ lub Właściciel serwera.

wiec nie rozumiem czemu ma bana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UB masz ale sobie po patrze na ciebie dobrze :) i tak ci się powinie znowu noga . Bo raz używałeś cheatów to drugi raz użyjesz ich .

_close

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...