Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

.:;Developer::.

Developer nice

Polecane posty

Twój nick z gry: .::Developer::.

Twój SteamID:

Twoje IP: '178.36.74.19'

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 10 sec temu

Powód bana: Sweet Focie

Link do screenów: http://www32.zippyshare.com/v/10074234/file.html

Mysle ze teraz Hooch zrobil ss :) Albo Pener nie wytrzymal placzu Kdn botka .

Nie lepiej zrobic demko niz ciagle te ss juz mnie to denerwuje ile mozna ich wstawiac...

@ Dodalem przeciez Hooch nie denerwuj sie to Tylko gra :)

@ Nie wiem po co sie NS tutaj wypowiada :)

@ Brawo byla skarga ale skoro nie umiecie jej dobrze rozpisac dajecie HLTV to takie zalosne zamiast sie wykazac :) zobaczylem te demka UBI napisalem swoje akcje itp wiec mi tu nie plakac :)

Co do Steama kiedys mialem ale niestety ukardli dlatego teraz gram caly czas bez. Co do twojego HLTV ogladam je zaraz ci rozpisze akcje gdzie padles jak bot ty zapewne Kdn ten placzek co zawsze ma dziwne skany nie zdziw sie jak nadziejesz sie na moje demko nieo dlugo bo powoli juz mnie denerwujesz

@ Kolejny NS sie wypowiada Zalosne :) Od tego masz dzial Skargi :) Chetnie rozpisze demko :)

@ KDN jestes strasznym noobem podales HLTV jeszcze gdzie wgl nie gralem lecz zobaczylem jak ty grales i masz kilka ciekawych akcji

9 runda 7 TT2 CT biegles z respa tt do trupa podbiegles pod sciane juz wiedziales gdzie typ stoi i strzelales odziwo wszystko w niego wchodzilo modelowo jechales po scianie ciekawie

10 runda 8 TT 2 CT to samo leciszdo trupa podbiegasz i juz widzisz gdzie jest typ z ct

Kolejna runda to samo ciekawe

runda 13 jak pamietam ciekawa Byles na respie tt skanowales anarchie z awp i juz wiedziales ze typ jest za brama z lewej strony strzelasz w niego moze skan watpie, jeszcze lepsza jest akcja obok lecisz z repsa t na prawo niby skanujesz przejscie w anarci i co trafiasz typa modelowo w glowe przez skrzynie ? ciekawe

Runda 14 jak pametam lecisz z awp na dluga modelowo patrzysz na A jakbys wiedzial ze nigdzie wiecej nie ma juz graczy z ct , modelowo wyczekujesz az wyjdzie za zielonej skyrzni zabijesz lecisz dalej ciekawe

Runda 12 TT 4 CT jak pamietam Za szybko strzelasz z respa ct na gale ciekawe

runda 17 13 TT 4 ct Jak dla mnie cala spalona dluga Kdn

Chodzi mi tutaj o waszego przedszkolaka KdN_DIMq Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ziomek ty sie dziwisz czemu ja placze ,jak takie cos jak ty jedzie na anty ssy .. Blagam wiekszosc servera wie ze jedziesz na odpale tylko nic z tym nie zrobi .

Sie nie dziw czemu dostajesz ciagle ssy jak ty masz prawdopodobnie wedlu cb lepsze sluchawki od neo ..

Ponize sie tera do takiego poziomu zeby udupic takie 0 jak ty , tutaj macie demko http://305679.hltv1.pukawka.pl/dd2-1406151230-de_dust2-1402828200-1402829940.zip gdzie widac gracz ewidetnie odpalony .. Nie bd rozpisywal bo to nie ma sensu on jedzie tak na odpale widocznie.. Oczywiscie nie jest kompletnym idiota i probuje to kryc na swoj sposob tyle odemnie prosze obejrzec te demko.

@Sam jestes ns

@Poco mam dawac skarge na cb w dziale skargi jak byla jedna ale jakis typ 0 ogaru zamkna ja..

@Kiedys cie zlapie na esp jak jedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://cs-staraszkola.pl/viewtopic.php?p=45396#45396

Screeny czyste, UB.

_ub

P.S Dział "Zgłoś Czitera" jest gdzie indziej. Tutaj tylko piszemy prośbę o UB.

mnie to denerwuje ile mozna ich wstawiac...

Dostałeś bana to masz obowiązek je wstawić nie ważne ile razy. Nie robisz nam łaski. Nie chcesz nie wstawiaj, po problemie.

_cl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...