Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Spiryt

ssy od Sp1ryt*

Polecane posty

Twój nick z gry: Sp1ryt*

Twój SteamID: VALVE_0 : 4 : 297147889

Twoje IP: 91.217.48.138

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 11.03.2014 okolo 18

Powód bana: ssy

Link do screenów: http://speedy.sh/U7THV/Please-UB-Spiryt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki ze sie xxx ale jestem pewien na 100% ze koles cisnie na anty fleszu co do wh musialbyl zobaczyc demko,wiem co pisze bo gralem z nim i jest to typowy NSowy xxx ktory wyzywa mnie gracza STEAM jak i moja rodzine od najgorszych!i wcale sie teraz nie zdziwie jezli beda jakiekolwiek problemy ze wstawieniem prawidlowych ssow!

Dla mnie to gowno ktory nie powinien grac na tej sieci,tyle mam do powiedzenia.....Jezeli za to dostane WARNA to przyjmuje go na klate bo takiego hamstwa i xxx se strony NSowego cwaniaka nie zniose!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest rar tylko ze brakuje na koncu dopisku rar. :/ Aa Opancerzony jest botem i nie wie ze jak ktos rzuci flesha to mozna sie obrocic.. :p

[ Dodano: 2014-03-12, 16:29 ]

a i oporowy kutasie mowisz o mnie a sam wrzucasz na starsza.. to chyba twoja kurewka jest bo napewno nie moja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest rar tylko ze brakuje na koncu dopisku rar. :/ Aa Opancerzony jest botem i nie wie ze jak ktos rzuci flesha to mozna sie obrocic.. :p

[ Dodano: 2014-03-12, 16:29 ]

a i oporowy kutasie mowisz o mnie a sam wrzucasz na starsza.. to chyba twoja kurewka jest bo napewno nie moja..

2 flesze na ryju ciekawe gdzie ty sie obruciles na drugim fleszu!jebany kabanie.I od mojej rodzin sie odpierdol,do mnie mozesz pisac co chcesz szczewie NSowy

Kup STEAM.......nie dla PSA kielbasa ZERZE NSowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Frajerem jestes i nie spinaj warginy.. myslisz ze jak steam to lepszy jestes.? pfff.. zal Cie chlopaszku wez sie odpierdol i daj adma dzialac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...