Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Shefunio

Skarga na TakiWlasnieJestem

Polecane posty

Składam Oficjalną Skargę jako Admin na Takiego ten dzieciak tylko hańbi Dobre imię tego serwera.

Banuje bez powodu lub za to jak sie go zabije jak dziś mnie. dzieciak ma parcie na topke i robi wszystko zeby ja zdobyc ten gnojek nie powinien mieć wstępu na ten serwer a co dopiero mieć admina!

Bylem nie raz świadkiem jak banował tylko dlatego że ktoś był lepszy bo wg niego każdy lepszy od niego ma wh.

Jak jeszcze raz ten plastuś mnie zbanuje za zabicie go bd go banował jak tylko wejdzie na serwer!!

Proszę o odebranie mu admina bo nie prezentuje sobą nic po za dziecinnym zachowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepszy ;o byś widział jak pisali na u@ więc dałem ssy odpier*** sie odemnie banuje jak zauważe cos a ty jesteś jak H** podejżany albo masz anty ssa albo ja juz nw co bo napewno niemasz takiego skilla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tobą gnojku nie gadam a dla Twojej wiadomości takiego mam skilla więc się goń. Skarga jest oficjalna i nie zamierzam jej cofać. Osoby grające ze mną krócej od Cb wiedzą że czysty jestem a Ty jak zwykle znajdziesz głupie wytłumaczenie. Skończyłem z Tb rozmowę nie wysilaj się z odpowiedzią decyzja nalezy do Blacka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod słowami Shefunia. Kilka razy widziałem jak szła fala banów od TWJ i Mr.Kinga z 32 osób na serwerze zostało z 10.

[ Dodano: 2014-03-11, 15:26 ]

20sekund temu dostałem bana od Mr.Kinga który grał dopiero 1 minute za txt wtf?/. Przecież wcześniej na serwerze był Shefunio i BlackDead i nikt się mnie nie czepiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...