Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

WDSTT

Admin [WDST] x2

Polecane posty

Imię:Mateusz

Nick:WDST

Ile masz lat:14

Ile grasz w cs`a:3 lata z jednym rokiem przerwy

Byłeś już administratorem serwera?:Oczywiście, byłem administratorem oraz posiadałem własny serwer i sieć

Znajomość amxx w skali od 1do 10:6

Masz steam ?(Jeśli tak to daj link do profilu): http://steamcommunity.com/profiles/76561197962663990/

Posiadasz działający mikrofon:Kilka dni temu posiadałem lecz zepsuł mi się razem ze słuchawkami mam nowe słuchawki lecz mikrofon za kilka dni kupię

Płacisz SMS/ przelewem:Za pierwszym razem płacę SMS a potem przelewem

Dlaczego ty?:Dlaczego ja ?Hmm jestem dość ogarniętą osobą jak na swój wiek.Potrafię odróżnić cheat'a od skill'a.Miałem admina i nie było ze mną kłopotów.Siedzę często na serwerze i denerwuję mnie to gdy ktoś siedzi odpalony lub nie przestrzega regulaminu,Jestem dość odpowiedzialną i zaufaną osobą więc można na mnie liczyć

Kontakt GG/Steam lub inny kontakt:Steam WDST gg 41295855

- Wiek minimum 15 lat . Za rok mam 15 lat więc dużej różnicy nie ma

- Minimum 15 dni przegrane na serwerze. Spełnione

- Minimum 10 postów na forum. Spełnione

- Duża aktywność na serwerze. Spełnione

- Znajomość regulaminu serwera oraz forum. Spełnione

- Musi wyróżniać się kulturą na serwerze. Spełnione

- Niezbędna jest minimum podstawowa znajomość AMXX . Spełnione

- Jeżeli skłamiesz w podaniu od razu zostaje odrzucone. Nie skłamałem

- Jeżeli składasz notorycznie podania zostaje odrzucone (minimum co tydzień). Nie składam notorycznie

- Zaangażowanie w dany serwer i forum (np. kilka zaproszonych osób na forum). Zaprosiłem kilku kolegów ze szkoły czasami zdarza im się tutaj grać

- Posiadanie kultury osobistej. Spełnione

- Dawanie przykładu innym graczom. Spełnione

- Każdy admin ma obowiązek płacenia składek - Niezdolność do opłacenia składki skutkuje odebraniem praw admina na serwerze. Będę płacić regularnie

- Mile widziana reklama sieci. Mam bota do reklam, tylko muszę go ogarnąć trochę i będę mógł nim zrobić z 100 reklam sieci :) .Tylko ogarnę go bo coś zbytnio go nie ogarniam :p

Dodam że nie spełniam tylko, tylko i wyłącznie jednego wymagania !Wieku brakuje mi roku do 15 lat.Nie jest to jakaś duża różnica.Naprawdę się staram więc proszę o akceptacje podania.W wymaganiach piszę by nie pisać jak się nie spełnia więcej niż jedno.A spełniam wszystkie oprócz jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...