Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Snoopy

Przydam się ? Snoopy na mod'a ? luuknij ;]

Polecane posty

Sieeeeeemka ! :]

Imię: Kamil

Wiek: 16

Cztery zdania o sobie: Nazywam się Kamil mieszkam w woj. ¦ląskim . Jestem zawsze wyluzowany znający się na żartach , do śmiechu zawsze i do pogadania także :D . Lubię często je¼dzić na rowerze / skuterze :D . Mój ulubiony sport ? na pewno nie jest 1 jest ich kilka , często biegam , lub gram z kolegami w piłkę nożną (połowa z nich jest na forum :D) , piłka ręczna , siatka , jazda na rowerze , kiedyś jazda na desce zwaną deskorolką ;] Kocham także słuchać muzyki <3 , moje ulubione gatunki muzyczne? Jest to DUBSTEP , ELECTRO , REAGGE , DnB czasami RAP <33

Miałeś moderatora na innym forum?: Nie , nie miałem ale ogarnę go w 3 dni (jeśli popełnię jakiś błąd krzyczcie na mnie to motywuje:D żart jeśli jakiś popełnię po prostu mi go pokażcie , postaram się go 2 raz nie popełnić) :]

Dlaczego chcesz zostać moderatorem (minimum 3 zdania): Chciałbym pomóc innym jeśli jest taka potrzeba , ogarnąć forum tzn. zamykać nie potrzebne tematy itd. po prostu być z wami :D

Co zrobisz jeżeli Twojego przełożonego nie będzie, a ktoś będzie miał problem?: Na pewno mu pomogę , raczej nie bd takiej sytuacji , żebym nikomu kto prosił mnie o pomoc nie pomógł/doradził :toung:

Kontakt (gg, FB, Skype, Steam): GG:48151038 Steam: Snoopy ! ;3

5 reklam Forum: Jeśli zrobię od razu wysyłam Black'owi ;))

Piszcie otwarcie nie kryjcie się , każdy ma prawo do własnego zdania i ja to szanuję ;)

Pozdrawiam Snoopy !! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

Tak tak tak tak!

+wiek

+mily

+podanie!!

+ogar

+na pewno pomoze

Jeszcze raz TAK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

Ja na tak, lecz musisz troszeczkę więcej na forum posiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

wszyscy są na tak i pewnie gdyby się ktoś wypowiedział też by był na tak.

Podanie przyjęte gratulacje!

jeśli Black sądzi inaczej wypowie się ;)

/zamykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...