Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Unpredictable!?

Zgłoszenie na admina

Polecane posty

Imię: Sebastian

Nick: Lucky Shoot

Ile masz lat: 25

Ile grasz w cs`a: w cs gram od 2004

Byłeś już administratorem serwera?: Tak mam ponad 2 letnie doświadczenie

Znajomość amxx w skali od 1do 10: perfekcyjnie 10

Masz steam ?http://banid.pl/kto?to=0:0:1732921

Posiadasz działający mikrofon: TAK

Płacisz SMS/ przelewem: SMS

Dlaczego ty?:Zacznijmy od tego że wiem iż mam mało przegranych h na serwerze i nie spełniam oczekiwań ale posiadam coś czego nic tutaj nie zastąpi doświadczenie. Od kilku lat zajmuję się praktycznie tylko administrowaniem na serwerach mało gram bo swoje już wygrałem. Teraz chce dać szanse innym i szanse aby ci co grają uczciwie grali z uczciwymi graczami. Chce nadmienić dzisiejsze sytuacje posiadacie jak zakładam co najmniej 5 adminów dziś grałem na Only DD2 i nie spotkałęm żadnego admina a cheatów było 4 do zbanowanie a jeden grał co najmniej 2 h na serwerze biegając a aim i dobrze się bawiąc. Chciałbym zapobiec takim sytuacją ponieważ ja mam własną firmę i pracuję w domu i mam przez cały czas odpalone gg lub steam wiec jeśli nie było by mnie w grze to w każdej chwili mogę wejść i zbanować niechcianego gracza. Tyle ode mnie a jeśli chodzi o brak przegranych h i aktywność na forum to można zmienić i z tym nie ma problemu. Pozdrawiam administrację i czekam na opinie.

Kontakt GG/Steam lub inny kontakt: Steam, gg, email, skype

PS. zostałem tutaj zbanowany za wh oczywiście otrzymane ub po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu myślisz iż kłamię. Nie korzystam z pluginu ponieważ jest zbędny dla mnie. Ja polegam na komendach amx i tylko nimi się posługuje, już ci mówię dlaczego. Konfigurowanie pluginu specjalnie pod dany serwer jest czasochłonne i zbędne ponieważ wszystkie podstawowe komendy amx masz już wgrane w standardzie a dodatkowo można dodać sobie na bind np. takie komendy

amx_psay

amx_ss

Bardzo ważna komenda dla mnie amx_last

A wracając do pluginu z niego korzysta zarządca serwera. Plugin nie zrobi z ciebie dobrego admina i to jest bardziej kula u nogi niż berło w ręku. Jeszcze dodam ostatnie słowo gdy korzystasz z pluginu po pewnym czasie popadasz w rutynę i popełnisz błąd który może się skończyć lepiej lub gorzej, a korzystając z komend amx musisz myśleć co robisz i to jest gwarancja sukcesu i jakości jakie wnosisz na serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem na tak.

+Wiek

+Steam

+Mikrofon

+Doświadczenie

+Kontakt

+Chęci

-Mało grałeś - http://www.gametracker.com/player/Lucky%20Shoot/185.36.169.58:27121/

-Mało informacji w profilu na forum.

-Niby 2k4 ale profil prywatny nie wiadomo czy konto nie było np. kupione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze , jak ogarniasz amx 10 / 10 to daj nam swoją własną paczkę lub plugin robiony przez ciebie , czekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze , jak ogarniasz amx 10 / 10 to daj nam swoją własną paczkę lub plugin robiony przez ciebie , czekam ;)

Ja już odpowiedziałem na twoje pytanie w ostatnim poście czytaj ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem na tak.

+Wiek

+Steam

+Mikrofon

+Doświadczenie

+Kontakt

+Chęci

-Mało grałeś - http://www.gametracker.com/player/Lucky%20Shoot/185.36.169.58:27121/

-Mało informacji w profilu na forum.

-Niby 2k4 ale profil prywatny nie wiadomo czy konto nie było np. kupione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...