Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

KsMiLoF

Podanie by KsMiLoF

Polecane posty

Nick w grze:KsMiLoF

Wiek:16

Platforma (Nonsteam/Steam) : Nonsteam lecz to zmienić się w przeciągu 2 góra 4 tygodni

Skala znajomości AMXX(zgodnie ze skala !) : 9/10

Kontakt GG, Steam: GG-19738773 , Steam obecnie nie mam :/ Dostałem bana na steam gdzie miałem Counter-Strike Anthology

Płatność (SMS/Przelew/Reklamy) : Mogę sms , przelewem jak tam Head adminą jest wygodniej :)

Dlaczego chcę zostać adminem?: Chciałbym dostać tutaj admina ponieważ od kilku dni często gram na tym serwerze , ciągle widzę ludzi którzy przez mikrofon bez mutacji drą się , albo czitują a zwykli dobrzy gracze denerwują się . I chciałbym zmienić sytuację na serwerze Western MOD . Moim zdaniem serwer bardzo fajny , pomysł z tym modem jeszcze bardziej lecz adminów brak :/ jest gdy są potrzebni . A ja chce zmienić to i żeby chociaż jeden admin na dzień był na serwie :

Kilka słów o sobie:Lubie gry typu Battlefield 3 i 4 , Modern Warfare 3 ,Conter-Strike Medal of Honor 2012 i inne

Mam 16 lat mieszkam na Pomorzu-Słupsk lubię piłkę nożną koszykówkę i trochę na siłownie chodzić .

Czy miałeś admina na jakimś serwerze:Tak na MaxSkill CodMod dobre jakieś 3 lata i potem przestałem grać w Cs i zacząłem w Battlefield :) tak od 2011 roku nie tykałem Cs . Ale pamiętam wszytko jeszcze dobrze komendy itp :)

Godziny w jakich grasz: W tygodniu jeśli mam szkołę to od godziny gdzies 14-15 i tak do 17 potem idę do dziewczyny i od 20 do 23-24 jestem a w Weekendy od 10 do 16 i tak jak na górze do dziewczyny przychodzę po 19 i wtedy do 24 albo dłużej :)

Czy posiadasz mikrofon - Tak posiadam Mikrofon od słuchawek Fatality i miałem mutacje .

Postaram się nabić te godziny na serwerze i na forum trochę więcej aktywności :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na nie. Na początku byłem na tak ale zobaczyłem twoje GT.

+wiek

-ns

+podanie

- mała aktywność na forum

+ amx (chociaż ci za za bardzo nie wieże ) :D

- mała aktywność na serwerze. ( http://www.gametracker.com/player/KsMiLoFF/88.199.98.117:27020/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

hmmm

+wiek

+bardzo ładne podanie i przede wszystkim przekonuje

+amx

-konto dla podania

-aktywność

nadrób aktywność na serwerze i na forum to będę na tak póki co neutral ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoczko . Konto nie jest dla podania mam je od 16 . Bo jeden post pisałem o cziterze Ozzym i teraz te podanie :) Ale postaram się . Jeśli któryś z adminów chce przekonać się co do wieku itp może mnie zaprosić na skype i pogadać ze mną : kamil.sygnowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na nie. Na początku byłem na tak ale zobaczyłem twoje GT.

+wiek

-ns

+podanie

- mała aktywność na forum

+ amx (chociaż ci za za bardzo nie wieże ) :D

- mała aktywność na serwerze. ( http://www.gametracker.com/player/KsMiLoFF/88.199.98.117:27020/ )

Aktywność na serwerze już jest może być taka ? Czy jeszcze ? A na forum już siedzę codziennie patrze na nowe posty itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomośc wygenerowana automatycznie.

Ten temat zostal zamkniety przez administratora lub moderatora.

Powód: Podanie zostało zaakceptowane

Jeśli sie z tym nie zgadzasz, zgłoś to moderatorowi lub administratorowi.

Z pozdrowieniami,

Zespol Cs-StaraSzkola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...