Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

JointeK

Podanie o admina Joint3k

Polecane posty

1. Nick w grze: Joint3k

2. Wiek: 16

3. Platforma (Nonsteam/Steam): Chwilowo NS ale niedługo to się zmieni ponieważ jestem w trakcie kupowania STEAM. :)

4. Skala znajomości AMXX(zgodnie ze skala !): Podstawy znam, zbanować umiem tak jak i zrobić ssy itp... posiadałem już funkcje admina na 1 serwerze i radziłem sobie dobrze więc myślę że 4/10 (zgodnie ze skalą) i według mnie to wystarczy na dd2 ponieważ od robienia cvarów itp. są inni admini wyżej ranga. ;)

5. Kontakt GG, Steam: 45260400

6. Płatność (SMS/Przelew/Reklamy): Płatność SMS po uzgodnieniu kwoty.

7. Dlaczego chcę zostać adminem?: Chcę zostać adminem ponieważ gram już dość długo na tym serwerze i niestety często widzę na nim cziterów przez których nie da się normalnie pograć. W ostatnim czasie liczba cziterów na serwerze wzrosła ale nie tylko ich bo są też gracze którzy wyzywają, podkładają pakę na B przy mniej niż 5 ct a raz spotkałem się nawet z 1 speed hackiem przez którego większość wtedy grających osób musiała czekać na spect. W związku z tym że admini (z tego co widzę a gram na serwerze często) rzadko wchodzą na serwer prosił bym o tą funkcje ponieważ jestem często online i potrafię wykryć czitera. Myślę że dobrze sprawdzę się jako admin na DD2 a Wy nie pożałujecie tej decyzji. :)

8. Kilka słów o sobie: Mam 16 lat, na imie mam Łukasz bardzo lubię grać w koszykówkę i piłkę nożną. W wolnych chwilach lubię pograć w Cs :). Chodzę do technikum mechanicznego w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem na Tak.

Po mino tego, że nie ma więcej wypowiedzi, to ja widzę Cię często na serwerze, gdy widzisz kogoś podejrzanego to piszesz na u@. Tylko ze mną uzgodnij co i jak na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...