Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Anonim11

[Odrzucone] Podanie na Admina

Polecane posty

Imie: Kuba ukonczone 17 lat

Nick: ^AnoniM^

Staz w cs: 10- letni a w cs go 2 letni 

Byles adminem: Tak

Znajomosc: 2

Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198234265724/

Mikrofon mam ale chwilowo sie zepsol :)

Chcialbym zostac adminem pponiewaz: Gralem na tym serwie przed przerwa chyba z rok teraz gram ale cos ludzi nie ma. Chcialbym pomoc banowac czity, publikuje na fb ten serwer aby gracze wrocili, jestem opanowany wyluzowany i mozna ze mna posmiac :) Amxx mam ogarniete i wszystkie komendy :) mysle ze przyda wam sie pomoc w administracji. na serwie gram 2-4h dziennie ale teraz cos malo ludzi jest wiec dlatego chcialbym wesprzec serwer w rozwoju :) Mam kulture osobista. Jk bdz trzeba bd bral udzial w spotkaniach na forum jestem czesto . Aa i zapomnaelm mam steama ale 1.6 nie z steama tylko gram na no steamie :) nie zwracajcie uwagi na ortografie szybko pisze :) Regulamin caly na pamiec :*Daje przyklad na serwie odpowiadam na pytania pomagam w grze Nie przeklinam do czasu :)

 

Edytowane przez Anonim11
braklo cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Podanie nie przekonuje. Postaralbys sie.

- "Podanie na szybko pisane" Przepraszam, ale czy to wyscigi? Piszac podsnie o tak wazna range powinienes pisac je powoli i dokladnie. A nie na odwal..

- Slaba aktywnosc na forum.

jestem na nie.

 

Edytowane przez WuDeSte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pisalem na wyscigi napisalem to co powinienem... aktywnosc slaba dopiero wczoraj sie zarejejsteowalem a dzisiaj rano czasu nie mialem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wudeste nic do cb nie mam ale ty nie decydujesz czy tak czy nie tylko admini..wiec nie spamuj tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...