Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Podobna zawartość

    • Przez Patatajnik
      Twój nick z gry: SzalonyPatatajownik
      Twój SteamID: STEAM_3:0:1976805466
      Twoje IP: 82.160.139.27
      Kiedy zbanowany (data + godzina): 21:25
      Powód bana:Wstaw ss'y na Cs-StaraSzkola.pl
      Link do screenshotów
      http://www79.zippyshare.com/v/XQ4lGng6/file.html
    • Przez p528
      W tym temacie chcę poruszyć pewne kwestie, o których już z niektórymi rozmawiałem.
       
      Więc najpierw może trzeba zacząć od problemów, jakie miewa serwer.
       
      - Najistotniejszą rzeczą, są skoki pingów na serwerze.
      Dzieje się to zazwyczaj co kilka minut na serwerze, przez kilkadziesiąt sekund, albo baza danych i serwer nie może utrzymać graczy na serwerze, bo słaby hosting, albo jak już można zauważyć amx pada.
       
      Przydałby się re-install amx'a, przy banach czasami wyskakują opóźnienia, bądź w ogóle ban nie wchodzi, albo amx nie reaguje na bana, bo jest baza danych zawalona i gracz, którego ID - już zostało zbanowane, wchodzi i jest błąd amx, o banie dla gracza i trzeba ręcznie banować, amx_addban i amx_kick, bądź zrobić to z amxmodmenu, jeżeli ktoś zna tylko podstawy amxmodx.  (Większość adminów ma z tym problem).
       
      Następną sprawą, o której już rozmawiałem z administratorami, to te nieszczęsne hltv, fajnie by było, gdyby jednak było, bo admini nie są chętni do kręcenia demek, wiem wiem
      To ich sprawa i mają taki obowiązek, bądź mogą sobie ss'y zrobić, ale prawda jest taka, że praktycznie każdy dzieciak, może sobie przerobić ss'y w ps, czy innymi programie graficznym, przeleci czas modyfikacji, a pewny cziter się wywinie, a gdy dostanie następnego bana, pt. "czitujesz", napiszę odwołanie i dostanie unban'a (nie korzyść sieci i admina).
      Z czego czekam niecierpliwie na te podłączenie hltv, czym prędzej.
       
      Kolejna rzecz, to to, że niektórzy admini chodzą po serwerze na czitach.
      Jeden admin stracił już admina, bo miał ban vac, ale są i kolejni, więc zamiast wyłapywać takie przypadki i nie męczyć się też z cziterami, jest taki plik na metamodzie, który banuje przez rcon,
      bo to plugin z dostępem do rcon'a z automatu.
       
      Czit blokuje, ab, wh, hl1 script - więc najpotrzebniejsze rzeczy, które nas interesują.
      Każdy cheat hl1 engine i każdy skrypt, łącznie z autobh, więc można przemyśleć.
      http://www.hlguard.de/pages/downloads.php http://www.hlguard.de/pages/was-ist-hlguard.php Kolejną rzeczą, można by było w końcu zmienić te cvar'y, na roundsound, by muzyka poprawnie się odtwarzała.
       
      Dalej, osoba z panelem do serwera, niech się zastanowi w miarę możliwości i zacznie robić, jeżeli nie potrafi, służe pomocą.
      Fajnie by było, jakby w miarę możliwości szybko poszło, by serwer powrócił do jakiegoś porządku.
       
      Przydałby się także, neobans, ponieważ wiele na aktywnym wchodzi, a taki "nonsteam" bez urazy, nie będzie wiedział o banie na cfg.
       
      Można by było jeszcze poruszyć kwestię tego, blokady graczy na spectator, I umożliwić dostęp z flag admin'a, dla admina na przerzucanie.
      I w takim razie usunąć plugin afk 60 sekund, I wgrać jedynie afk kicker.
       
      Nie wiem jakie są tam pluginy, ale ten hosting tego nie trzyma, więc można by było kilka wywalić niepotrzebnych, chyba znalazły by się jakieś i wrzucić np. zasady, by admin ciągle
      nie przypominał o podstawach, co chwile spamował, bo jakiś inny gracz wchodzi. (amx rules). 
       
      Oraz fajnie by było, jakby np. zwiększyć poziom graczy na serwerze tzn.
      Co miesiąc resetować ranking, za top 1,2,3 miejsca dawać nagrody vip na tydzień, dwa, miesiąc, tylko dla posiadaczy steam.
      90% serwera, to nonsteam'y, dlatego ciągle ktoś opuszcza serwer, a tak to, by było lepiej utrzymać stałych graczy.
       
       
      To była pierwsza kwestia tego tematu.
      Teraz czas przejść do spraw poważnych.
       
      Większość adminów wchodzi na serwer raz na kilka dni, więc po co komu admin i to jeszcze na 15-20minut, by nikogo nie obrazić.
      Większość graczy ma większy czas online, niż admini, także fajnie by było, porządek z tym zrobić,a potem tak jak ostatnio się spotkałem.
      Wchodzi admin na serwer, gram sobie, to akurat było przy green'ie bodajże i typ piszę na czacie admina:
       
      "KTO TO JEST TEN TERRORMACHINE, WEŹ GO ZOBACZ, BO DZIWNIE GRA".
       
      Skoro mam przegranych łącznie ponad 100 godzin, więcej niż większość adminów, a ten mnie widzi pierwszy raz i sam pisze, że nie ma czasu na grę...
      A potem ja do niego mówię, wejdź na forum, a on:
       
      "TO FORUM JUŻ DZIAŁA, OD KIEDY ? NAWET NIE WIEDZIAŁEM AHAHHA".
       
      Także aktywność ma też swoją cenę.
      Nie mówię, żeby cały czas siedzieć, chociaż raz dziennie wejść na dłużej niż te 10-15minut, a skoro nie ma się czasu, to po co brać admina i się męczyć, czy starać tyle czasu.
      A skoro jest milion adminów na tym dd2, z których może 3-4 wchodzi żeby ogarnąć serwer, to czas najwyższy coś z tym zrobić. mieć jakiś porządek, to jest najważniejsze.
       
       
       
      Można by było także się zmobilizować jako sieć i osoby, które mają rangi, zacząć organizować różne eventy, wydarzenia, turnieje, bo tu się nic nie dzieje.
      Black, Pimp - na pewno coś powinni wymyśleć, by rozwijać sieć.
      Chociaż mam wrażenie, że Pimp, to nie wie co tu się dzieje, jeszcze nie widziałem, by coś zrobił, czy napisał jeden post na forum.
      Anyway.
       
      To tylko moje propozycje, takie na rozgrzewke, czekam na wypowiedzi graczy, użytkowników sieci.
    • Przez p528
      Twój nick z gry: HAIL TO THE TERRORMACHINE
      Twój SteamID: STEAM_0:0:9910023
      Twoje IP: -
      Kiedy zbanowany (data + godzina): 30/05/2015 ; 19:42
      Powód bana: Wstaw zrzuty ekranu na Cs-StaraSzkola.pl
      Link do screenshotów: http://www40.zippyshare.com/v/IrrXF03y/file.html
    • Przez p528
      Witam.
      Chciałbym zaproponować może nie nową wersję, ale można by było wymieszać niektóre tracki z aktualnymi.
      http://www55.zippyshare.com/v/vgI4VMKc/file.html
    • Przez p528
      Twój nick: HAIL TO THE TERRORMACHINE
      Nick oskarżonego: (*$H@DoW*) | POLAND
      Serwer: only de_dust2
      Mapa: de_dust2
      STEAM ID/IP: 
       
      VALVE_0:4:935229696
      http://screenshu.com/static/uploads/temporary/2j/2y/ad/btdpza.jpg
       
      /Brak dostępu do komend IP graczy.
       
      Rodzaj cheata: ESP
       
      Dowody: http://www80.zippyshare.com/v/TYuHtlcV/file.html
       
      -------
       
      1 akcja - Prefire model CT
                    Czeka na model z gali, model, model.
      2 akcja - Model brama, kontrola modela.
      3 akcja - Skraca czeka na model, b - model.
      4 akcja - Czeka na model.
      5 akcja - 3x za modelem + ostatni boxowy
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...