Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

TOBI. 8==D

The Last of Us

Polecane posty

j3pa.jpg

Przyznam, że do tej pory o The Last of Us nie słyszałem wiele. Ot, jakaś gra akcji z zombiakami od twórców Uncharted, zapowiadająca się nad wyraz dobrze. W końcu jednak nadszedł czas na bliższe zapoznanie się z dostępnymi materiałami. Co tu dużo mówić - jestem oczarowany. Zwrócę uwagę na fakt często wspominany, ale mimo to warty nadmienienia, gdyż świetnie obrazuje rozgrywkę, szczególnie dla polskich graczy. Każdy z nas widział zapewne pierwszy trailer Dead Island. Puszczona od końca w zwolnionym tempie króciutka, ale wzruszająca, mocna historia ukazująca walkę pewnej rodziny(?) z zainfekowanymi. Ostatecznie dzieło Techlandu znacząco różniło się od tej wizji, czego nie można powiedzieć o The Last of Us.

Naprawdę fabuła jest bardzo ciekawa. Na początku gry ginie córka naszego tytułowego bohatera i jest to bardzo smutne :(

Ta gra nie jest dla dzieci moim zdaniem bo trzeba też sobie zdawać sprawę z tego co się dzieje w fabule. Są tam rzeczy naprawdę zmuszające do myślenia, dokładnie jak z filmu

Opowiem wam dokładnie w skrócie na czym opiera się fabuła:

Tłem Fabuły jest Ziema, która jest zrujnowana i zatruta przez jakiś tam wirus.

w tym świecie wirusa (zwierzęta nie chorują, a rośliny rosną znacznie bujniej, co przyczynia się do wzrostu ich populacji... i drapieżności) śledzimy historię dwójki ludzi - ok. 30-letniego Joela i 14-letniej Ellie. Co ciekawe, historię... miłosną. :p

Mężczyzna przyjmie rolę obrońcy nastolatki. Ma on dość mroczną, niewyjaśnioną jeszcze do końca przeszłość. Pewnym jest to, że życie które zmusiło go choćby do nauki obsługi broni nie mogło być łatwe. Dziewczyna za to wychowała się w swego rodzaju przytułku, nie pamięta świata sprzed infekcji (niewiem po co pisze to w formię czasu przyszłego ale ok.)

W skrócie on będzie ją chronił a ona będzie wchodziła w miejsca gdzie taki byk jak Joel nie wejdzie :p

Tak po krótku wam powiedziałem o fabule. Zapraszam was do gamplay'ów z tej oto gry. Ja w nią nie grałem ale obejrzałem gamplaye z tej gry i naprawdę fajna. ¯ałuję że nie mam PS3 :p

NO TO NARKA[glow=red][/glow]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomośc wygenerowana automatycznie.

Ten temat zostal zamkniety przez administratora lub moderatora.

Powód: Stare/Brak Zainteresowania

Jeśli sie z tym nie zgadzasz, zgłoś to moderatorowi lub administratorowi.

Z pozdrowieniami,

Zespol Cs-StaraSzkola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...