Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

otoz mam taki problem . mialem admina na serwerze onlydd2 pol roku . gram na nim ponad rok czasu . przestalem grac na 2 miesiace i dalem steama kuzynowi . zaczalem na nowo grac i zlozylem po jakims czasie podanie . wszyscy byli na tak . pimp odrzucil podanie i zabral mi admina twierdzac ze adminom dd2 sie nie podoba abym mial admina .. to ja na to zlozylem drugie podanie . i jakos znowu nikt na nie nie byl . wszyscy admini prawie dd2 i gracze i vip pytaja sie dlaczego nie mam jeszcze admina i dlaczego jest taka sytuacja z pimpem . otoz dlatego robie tego posta by sie tego wkoncu dowiedziec bo sam tego nie ogarniam . nie lubie niewyjasnionych spraw . wrecz ich nienawidze i mam nadzieje ze to sie wyjasni . bo to juz jest dziecinne . i zalosne zarazem taka sytuacja... jeszcze pimp niby twierdzi ze nie zasluguje na admina dd2 ? jakos tego nie widac po tym jak pol roku mialem admina i po tym jak zlozylem podania i po wypowiedziach graczy itd . na serwerze o porach kiedy gram jest pelno odpalow a adminow brakuje . wiec moja pomoc sie przyda . zaglodam na forum czesto i ogarniam kto jest aktywnie zbanowany kto nie i kto cos ma kto nie ma . zawsze pomagam admino na u@ i uspokajam graczy . poprostu powiem krotko . zadam i chce znac prawdziwe przyczyny i wyjasnienia

pozdrawiam i czekam na wyjasnienia . 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym od siebie dołożyć cegiełkę...

Dziś po ujrzeniu odrzuconego podania przez Pimpa postanowiłem do niego napisać na steamie.

Pimp twierdzi iż Byqu nie nadaje się na administratora, nie zasługuje na to by reprezentował jego serwer... wtf ?

Za czasu kiedy ja się starałem o posadę Administratora DD2 BYQ JAK NIKT INNY ZASUWAŁ RÓWNO NA SERWERZE, staż ma na dd2 ogromny, ponad pół roku.

Zawsze jest dostępny, pomocny, pomaga mi w łapaniu cheatów na dd2 bardzo często... ponadto aktywny bardzo na forum... czytający amx bans... 

Jednym słowem Byq nadaję się na pełnienie roli administratora dd2,

a wyjaśnienia Pimpa są niczym nie poparte.. Pimp napisałeś mi, iż miałeś parę serwerów i wiesz kto się nadaje a kto nie... no to skoro pół serwera pyta się i huczy czemu Byczek nie ma adma? Pomaga jak tylko może? W podaniu wszyscy są na tak, zarówno gracze jak i Administracja? To czemu go odrzuciłeś bez podania Wyraźnego powodu?

W tej chwili zaprzeczyłeś sam Sobie :) Co jak co, ale odrzucanie takiego Administratora jakim jest Byqu jest ogromnym błędem...

 

Nawet jeśli odrzuciłeś podanie... podaj konkretny powód a nie kryjesz prawdę...

Edytowane przez AreS-FREE-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez gabana
      Czesc, wyskakuje mi blad :
      " Could not find filestystem dll to load. " szukałem na forum ze trzeba pousuwać pliki i nie pomaga ;/
      Z góry dzięki za pomoc
    • Przez Opsiq
      Witam.
      Dzisiaj grając na serwerze zauważyłem, że jest chyba pewien błąd.
      Piszę "chyba", ponieważ nie wiem czy zostało to zrobione specjalnie czy też nie.
      Chodzi o to, że nie każdy dodany punkt w kondycję jest zaliczany jako punkt dodany.
      Sytuację najlepiej widać na screenach.
       
       
      Screen 1:
      Mam 7 punkt i dodaje 2 punkty w Kondycję.

       
      Screen 2:
      Jak widać dodałem te 2 punkty w Kondycję lecz zaliczyło mi tylko 1 punkt w Kondycji przez co dodało mi tylko dodatkowe 0.4% dodatkowej Kondycji.

       
      Jeżeli coś jest nie zrozumiałe to mogę wyjaśnić lub jeżeli to nie jest błąd to temat zamknę
       
    • Przez Opsiq
      Witam.
      Typowy Grubas znalazł pewien błąd ale nie miał czasu na napisanie tematu. Zauważył, że zniknęło mu wszystkie nieśmiertelniki. Po sprawdzeniu okazało się, że mi również ubyło około 250 nieśmiertelników. Nie wiem czy to problem globalny, który dotyczy wszystkich czy tylko paru osób.
       
      Pozdrawiam,
      Opos
    • Przez lisiorek
      dobry, kupiłem vipa na TS stara szkoła i po najnowszyn update TS po założeniu konta MyTeamSpeak nie mam żadnych rang na TS przez co nie mogę aktualizować daty kanału itp.
       
    • Przez Hantal
      Witam mam problem z zalogowaniem ponieważ mam hasło na konto a problem w tym że je zapomniałem i nie wiem jak mogę je odzyskać : ( oczywiście kupowałem usługi w automatycznym sklepie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...