Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Podobna zawartość

    • Przez Lajk
      Imię: Łukasz 
      Nick: Lajk
      Wiek: 20
      Staż w Counter Strike: kilka lat 
      Byłeś już administratorem serwera?: tak
      Znajomość amxx (Zgodnie z naszą skalą): 4
      Link do profilu STEAM: http://banid.pl/kto?to=0:0:1038469
      Posiadasz działający mikrofon?: Tak
      Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Mam sporo czasu, a jak już mam wrócić to z rozmachem
    • Przez FaRmEr Dym Knf
      Siema prosze o dopilnowanie admina Lajk, jest zamadrzalym adminkiem ktory to ma admina i mysli ze wszystko mu wolno. Po pierwsze dostalem bana na godz za slowo kurva z czego to jeszcze powiedzialem na majku, ogolnie nie zwraca uwagi na cele itp. Po drugie zbanowal kolesia za to ze mu napisal ze dostal admina za smsa na 1 dzien ? czy to jest normalne zachowanie czy tylko pokazanie swojego zarozumialego charakteru ? ja na miejscu H@ bym daj ostatnia szanse temu typowi. Reszta adminow jest jakos ok zyje z nimi w zgodze nie przeszkadza im to ze powiem slowo kurwa bo to chyba zabronione w jakims stopniu nie jest. Prosze o upomnienie tego gracza za i przyjrzeniu sie jego zarzadzaniu bo jest co najmniej nie zgodne z regulaminem. Ogolnie to juz powinnien stracic tego admina za to ze kolesiowi dal bana 1 dzien za slowo ze kupil admina za sms. dla mnie to chore. zachowanie jego jest na stopniu podstawowki. myslal cwaniak ze to zbagatelizuje a pewnie wiecej osob jest co tak naduzyl swojego adminowania. prosze sie wypowiedziec na ten temat moze wiecej osob jest ktore tak ten cwaniaczek urzadzil.
       
      Pozdrawiam.
       
      Szczegoly bana :
      [AMXBans] ===============================================
      [AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!
      [AMXBans] Pozostalo ci 59 minut i 58 sekund bana.
      [AMXBans] Zbanowany Nick : FaRmEr Dym Knf
      [AMXBans] Powod : ' Kultura. '
      [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-staraszkola.pl
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...