Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

TOBI. 8==D

TOBI 8==D uprzejmie informuje

Polecane posty

1. Nick w grze: TOBI 8==D

2. Wiek: 15

3. Platforma (Nonsteam/Steam): NON STEAM (Wiem wielki minus dla mnie)

4. Skala znajomości AMXX(zgodnie ze skala !): z tego co patrzyłem w skalach najprawdopodobnie mam 6na10

5. Kontakt GG, Steam: GG:46673029

6. Płatność (SMS/Przelew/Reklamy): PRZELEW (mam własne konto, korzystam również z konta rodziców)

7Dlaczego chcę zostać adminem?: Nie będę pisał że chce być adminem bo będę dobry itd bo to banał i każdy tak pisze. Chcę zostać adminem z prostych powodów. M.in lubie kierować grubą, nawiązywać kontakty oraz być odpowiedzialny za jakąś funkcję. Wiem że mam małe szanse że zostanę Adminem ale Preferuję zasadę: ,, lepiej spróbować niż żałować" Nie jestem także żadnym tyranem i jestem wyrozumiały. Ale niecierpię jak ktoś robi RK lub Rashuje. Na temat WH się nie wypowiadam, ponieważ zauważyłem że większość graczy uważa, że osoby grające dobrze mają WH. Sam padłem tego typu oskarżeniom- które okazały się błędne

8 Kilka słów o sobie: Lubię grać w piłkę, gry pc i inne. Czytam dużo książek, według niektórych jestem inteligenty- ale sądzę że się mylą. Jestem Szczery i Odpowiedzialny

Wiem że się nie dostanę ale jak już wcześniej wspomniałem ,,lepiej spróbować niż żałować"

P.S

przepraszam za kłopot

Chciałem jeszcze dodać że gram przeważnie cały dzień na cs i jestem w stanie obserwować i pilnować graczy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...