Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

AreS DD2

Skarga na Admina dd GoldFryd^

Polecane posty

Nick oskarżonego: GoldfryD^

Nick oskarżyciela: AreS

Powód skargi: Więc tak. Wszedłem na serwer by zagrać, przywitaemł się ze wszystkimi i grałem jako tt. Do chłopaków (Ziemniak, Mareczko) powiedziałem iż idąc rano znalazłem 20 zł na chodniku i dla żartu Mareczko mówił "Oddaj, to moje 20 na pewno". Wtedy Goldfryd powiedział do mnie żebym zamknął ryja. Usłyszawszy to kazałem mu to powtórzyć i on to zrobił, wtedy dostał ode mnie bana na 5 minut z powodem by z takim tonem do mnie nie mówił.

Po upłynięciu 5 minut Goldfryd wchodzi i wyzywa mnie, cytuje "Od jebanego gimbusa etc", odpowiadam mu żeby następnym razem się do mnie takim tonem nie odnosił bo nie może, wtedy on mówi mi że "Czy chcesz stracić Admina i zaraz okaże się co ja mogę". i dostaje bana na 5 minut (wycinek z konsoli amx dla adminów)

*** 2014-12-06 AreS GoldfryD^ prywatne rozmowy prosze na ts3 ventrillo itp, 5 Minut(y)***

Dowody: Tekst "Zamknij ryj" słyszało całe TT, czyli Ziemniak, Mareczko i reszta słyszeli to co on mi powiedział, aczkolwiek gdy wyzywał mnie na głosówce dla adminów mógł słyszeć Next bo był wtedy na serwerze.

Czego oczekujesz: Odebranie mu administratora. Czy tak zachowuje się ogarnięty admin? Do drugiego mówi Zamknij ryj, a jak dostaje bana słusznie wchodzi i mnie wyzywa od "Je.... gimbusa" i sam daje bana? Mam prawo używać mikrofonu w grze tak aby go nie nadużywać dla twojej informacji. Wiele adminów rozmawia przez mikrofon w cs'ie z graczami etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam ze doszlo do obrazy Admina Wielokrotnie Byl obrażany , gracz zachowywal sie nie kulturalnie i hamsko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mareczko a skad Ty to mozesz wiedziec jak od razu dostalem bana? NIE BRON KOLEGI, Po 2 do prywatnych rozmow naleza takie programy jak ventrillo ts3 skype itp, a nie na serverze sie kazdemu chwalisz ze znalazles 20 zl i przeszkadzasz innym gracza, To tyle z mojej strony.

Pozdrawiam GoldfryD^ dawniej GiboN^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu? Raz do mnie powiedziałeś "Zamknij ryj", to Ci powiedziałem żebyś to powtórzył jak taki odważny jesteś, i to zrobiłeś. Na głosówce dla Adminów wyzywałeś mnie od "je.... gimbusa" więc? Tak się zachowuje osoba dorosła? Nie.

Stąd wie iż był w tt razem ze mną, z Tobą i to słyszał. Tak samo jak ziemniak i całe tt. Cała akcja rozegrała się od razu po zrespieniu się... w nowej rundzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, ale to bylo dopiero po uplywie czasu bana wiec wytlumacz mi jak mogl to slyszec Mareczko skoro mowilem do Ciebie na admin czacie? Juz Ci mowilem wczesniej do prywatnych rozmow masz rozne programy a nie sobie mowisz co chcesz na serverzepodczas gry i przeszkadzasz innym np mnie, bo ja gram na sluch i nie chce by ktos taki jak TY mi przeszkadzal, tym bardziejh ze jestes adminem i powinienes utrzymywac porzadek na serverze i dawac gracza przyklad, a nie drzec morde ze znal;azlem 20 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie mam mordy.

Po drugie nie krzyczałem przez mikrofon, tylko odczekałem aż nowa runda się zacznie by tą informacją się podzielić z Ziemniakiem i Mareczkiem. Tą informacje przekazałem normalny głosem.

Po trzecie polecam pójść do szkoły ponownie bo jak widać nie potrafisz czytać tekstu ze zrozumieniem. Specjalnie dla Ciebie wyjaśnię to jeszcze raz.

1. Wszedłem na serwer by zagrać i przy okazji ogarnąć serwer z cheatów, pingów etc.

2. Gdy nowa runda się zaczęła, od razu po zrespieniu podzieliłem się informacją z całym tt iż znalazłem 20 zł na chodniku :)

3. Ty od razu mówisz do mnie bym zamknął ryj.

4. Mówię Ci byś to powtórzył jak taki odważny jesteś.

5. Powtórzyłeś to.

6. Dostajesz bana na 5 minut z reasonem "Nie takim tonem". Przy okazji to całe zajście słyszało całe tt i dwie znajome mi osoby z serwera (Ziemniak, Mareczko)

7. PODPUNKT 6 SŁYSZAŁO CAŁE TT NA CZELE Z MARECZKO I ZIEMNIAKIEM

8. Po upływie bana wchodzisz na serwer (akurat był next) i na głosówce dla administratorów wyzywasz mnie od "Jeb.... gimbusa etc". Odpowiadam Ci grzecznie i spokojnie żebyś tak się do mnie nie odnosił bo nie możesz, ty oczywiście odpowiadasz mi w ten sam kuriozalny sposób "Chcesz stracić admina? Zaraz się okażę co ja mogę". Po wygłoszeniu tego monologu twojego dajesz mi bana na 5 minut że rozmowy to na ts bądź skype.

9. Cały podpunkt 8 SŁYSZAŁ NEXT

Dla twojej informacji i twojego rozumu cała sytuacja rozegrała się po zrespieniu, czyli NIKOMU NIE PRZESZKODZIŁEM W GRZE. Jak mogłeś nasłuchiwać skoro stałeś tam gdzie nie raz kampią tt na górny trup?

Mówisz że ja jako admin powinienem dawać przykład graczom? No masz rację, daje ten przykład bo nie pozwalam sobie by ktoś wszedł mi na głowę, reaguje na ich prośby na u@ i jestem dla nich przyjazny.

Czy Admin nie powinien zachować zimnej krwi i nie mówić do drugiej osoby "Zamknij ryj" ? Czy taka osoba jest godna tego stanowiska, skoro nie potrafisz wstrzymać nerwy na wodzy? Nie raz sam miałem ochoty to powiedzieć gdy mnie ktoś wyzywał bądź prowokował. Wtedy z zimną krwią po prostu banuje taką osobę od 3 godzin do tygodnia (zależy jak się do mnie odnosi) i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema Witam Łobuuuzy ;p

Chciałem kilka słow powiedziec w tym temacie....

Ares ogarnij sie bo ja tez mam pare uwag do Ciebie.

Wrociłem na serw po kilku miesiacach i widze w Tobie kilka wad jako Admin na naszej serwerowni.

a mianowicie ewidentnie szpanujesz tym adminem.Spamujesz na Tablicy prywatnymi tekstami....

Zdradzasz ze jestes adminem.....itp. wez sie za poprawe bo zostanie Ci zabrany Admin.

POzdrawiam _OLO_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olo przykro mi, ale nie szpanuje tym adminem, nie nadużywam mikrofonu, Huda czy innych funkcji.

Robię to co do mnie należy, jak wysoki ping, banuje, cziter? obserwuje ssy/ban.

Nie wykonują celów? Ostrzegam ich na hudzie.

Nie sądzisz że gdybym szpanował to bym każdemu pisał "Jestem adminem i się ogarnij" na normalny czacie?

Tak nie robię, nie jestem jakiś porywczy. Do swoich zadań podchodzę z pełnym zaangażowaniem.

Nie wiem czemu tak sądzisz :/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy to wszyscy i nikogo tu nie będę bronił ani oczerniał fakt była taka akcja ze Ares opowiada historię nie była ona długa wtrącił się Admin GoldfryD^ i powiedział ''zamknij ryj'' to nie tylko ja słyszałem po czym Ares powiedział powtórz wiec gracz/admin powtórzył po czym dostał bana na 5 min to mogę w 100% potwierdzić że tak było bo byłem przy tym dalej się nie wypowiadam ponieważ opuściłem serwer.

P.s Jesteście Adminami obydwaj powinniście się szanować i pomagać na wzajem a nie wyzywać się a potem składać skargi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ziemniaczku drogi, ja go nie wyzwałem.

Zachowałem się jak należy, nawet gdy obrzucał mnie obelgami na głosówce "międzyadminami" nie obraziłem go ani razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...