Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

vENOM

Podanie Venom

Polecane posty

1. Nick w grze: Venom

2. Wiek: 14 w lutym 15

3. Platforma (Nonsteam/Steam): Jak narazie nonsteam

4. Skala znajomości AMXX(zgodnie ze skala !):5-6 ucze sie ;) podstawy znam :)

5. Kontakt GG, Steam:GG,Skype

6. Płatność (SMS/Przelew/Reklamy): SMS

7Dlaczego chcę zostać adminem?: poniewaz chce doprowadzic gre do jak najlepszej i kontrolowac graczy.

8 Kilka słów o sobie:Jestem Kulturalny i mily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Venom jest nawet fajny . Ale czasami jest troche dziwny. Nie ma go za czesto na serwie. Oszukuje ale jako admin nwm czy by ogarnial bo oskarża każdego :p .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Venom jest nawet fajny . Ale czasami jest troche dziwny. Nie ma go za czesto na serwie. Oszukuje ale jako admin nwm czy by ogarnial bo oskarża każdego :p .

Zgodze sie z toba oskarzam cb ze rashujesz albo rk robisz ale nie znalezy mi na twojej wypowiedzi tylko blacka ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie piszemy pod swoim podaniem. Ale ja to pisze dla blacka wiadomości nie dla twojej . -,- Ja rk nie robie zdaży mi sie zrashować tak jak i tobie -,- Bo mamy duży lvl boshe czy to takie nie pojęte ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IPRZEMOL nie zgodzę się z twoją wypowiedzią. VENOM jest porządny- a jeśli oskarża kogoś to ma do tego powód. Jeśli nie gra to robi coś innego.. Nie zapomnij że jest GRAFIKIEM i ma dużo zleceń. Mi także robił Avatara (za co bardzo ci VENOM dziękuje). jeśli jest grafikiem i robi innym avatary i tego typu rzeczy- to świadczy o tym że jest pomocny - nieprawdaż???

A to najważniejsza cecha

Dziękuje - TAKA MOJA OPINIA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...