Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Tjomus

Reset lvl i ranku

Jestecie za resetem lvl i rankingu?  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jestecie za resetem lvl i rankingu?

    • Tak
      1
    • Nie
      1


Polecane posty

Co powiecie na reset? dawno go nie bylo. Jest nowe IP serwera wiec jest wiele nowych graczy zaczynajacych od zera a zostalo pare osob grajacych z lvl 100+ gdzie ciezko takiemu kilku lvl'owcowi zabic 100+. ja bym proponowal reset albo w przyszlym tyg albo np poczekac do nowego roku i wtedy. propozycje i uwagi piszcie w komentarzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Animal#awp, Rozmawialem wczoraj z Blackiem i mnie poprosil zebym zrobil post na forum z takim pytaniem czy chcecie :)

zaznacz poprostu tak lub nie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Animal#awp, Rozmawialem wczoraj z Blackiem i mnie poprosil zebym zrobil post na forum z takim pytaniem czy chcecie :)

zaznacz poprostu tak lub nie.....

Dziwne :o, codziennie gadam z Blackiem i mamy ustaloną datę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forumowy Spinacz, Gadalem z nim na steam i zapytal czy napewno chcecie i zebym zrobil ankiete .

Jesli macie juz date ustalona to poprostu napisz kiedy ma byc i do zamkniecia :) ( tylko nie rozumiem czemu black tak do mnie pisal )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Animal#awp, Ty masz ciagle jakis problem? jak masz okres to napisz pod innym postem a nie pod moim bo szczerze mowiac twoje zdanie mam w czterech literach :)

a pytanie zadalem o reset a nie o to co ty uwazasz o moim steamie ( wiem ze pragniesz mnie w znajomych ale najpierw muszisz kleknac )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ziomuś nie będę się zniżał się do twojego poziomu.Za tą uwagę odnośnie klęka nią warn.Wszystko o resecie zostało napisane,do zamknięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Animal#awp, nie jestes moderatorem wiec nie rozdawaj warnow bo zaczynasz tutaj sie rzadzic. zadalem pytanie forumowemu i czekam na odpowiedz wiec sie nie wtracaj gdy dorosli rozmawiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tjomus, Animal#awp, Spokój już. Starczy tego. Kto chce wiedzieć kiedy i co będzie niech napisze do Black albo wejdzie na TS i zakaz macie tworzenia tego typu tematów bo widać jak to się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...