Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Tjomus

Reset lvl i ranku

Jestecie za resetem lvl i rankingu?  

2 members have voted

1. 1. Jestecie za resetem lvl i rankingu?

• Tak
      1
    • Nie
      1

Recommended Posts

Co powiecie na reset? dawno go nie bylo. Jest nowe IP serwera wiec jest wiele nowych graczy zaczynajacych od zera a zostalo pare osob grajacych z lvl 100+ gdzie ciezko takiemu kilku lvl'owcowi zabic 100+. ja bym proponowal reset albo w przyszlym tyg albo np poczekac do nowego roku i wtedy. propozycje i uwagi piszcie w komentarzach

Forumowy Spinacz, Gadalem z nim na steam i zapytal czy napewno chcecie i zebym zrobil ankiete .

Jesli macie juz date ustalona to poprostu napisz kiedy ma byc i do zamkniecia :) ( tylko nie rozumiem czemu black tak do mnie pisal )

Animal#awp, Ty masz ciagle jakis problem? jak masz okres to napisz pod innym postem a nie pod moim bo szczerze mowiac twoje zdanie mam w czterech literach :)

a pytanie zadalem o reset a nie o to co ty uwazasz o moim steamie ( wiem ze pragniesz mnie w znajomych ale najpierw muszisz kleknac )

Animal#awp, nie jestes moderatorem wiec nie rozdawaj warnow bo zaczynasz tutaj sie rzadzic. zadalem pytanie forumowemu i czekam na odpowiedz wiec sie nie wtracaj gdy dorosli rozmawiaja

Tjomus, Animal#awp, Spokój już. Starczy tego. Kto chce wiedzieć kiedy i co będzie niech napisze do Black albo wejdzie na TS i zakaz macie tworzenia tego typu tematów bo widać jak to się kończy.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...