Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

TaMeR

Nowy admina a nie rozumie?

Polecane posty

Twój nick w grze: |MoS| ~ Asami

Nick oskarżonego admina/gracza: Neonovy:*

IP oskarżonej osoby: Nie posiadam

Steam ID oskarżonej osoby: Również

Data, godzina, mapa zdarzenia: 1 minute temu, mapka cs_alpin

Opis Sytuacji: Byłem nad respem i czekałem aż gracze się powybijają, Nie wiem z jakiego powodu admin mnie informował non stop o celach jak je robiłem. Dokładniej mówiąc: Czekałem aż TT podejdzie do nas. Gdy było już mniej osób i było już 3/4 rundy przegranej, szedłem po hosty. Nagle po 3 razie czekania dostałem bana za kampienie na respie. Nie moja wina że mapa jest za mała na tylu graczy. Mój cel jest prosty - zdobądź hosty, zabij TT. Więc mam prawo być nie daleko swojego respa. Jak ktoś trochę myśli to nie leci na pałę tylko osłania tyłki swojej drużynie (właśnie to robiłem). Według mnie CS to gra zespołowa i tak w nią gram. Cele wykonywałem na respawnie też nie kampiłem, jak adminom przeszkadza to usuncie takie mapy albo zmniejszcie sloty a nie banujecie graczy.

Dowody: Brak.

O co prosisz: O pouczenie. To nie jest jakieś wielkie przewinienie ale w jakimś stopniu utrudnia grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OxEdaN2, po co spamisz? Pisze że nie, tak? Chcesz to sobie obejrzyj HLTV, skąd miałem wiedzieć że admin mi da bana, nie dostałem ss'ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OxEdaN2, po co spamisz? Pisze że nie, tak? Chcesz to sobie obejrzyj HLTV, skąd miałem wiedzieć że admin mi da bana, nie dostałem ss'ów.

Jak byś ruszył głową to nic by się nie stało. Dostałeś bana to robisz ss z konsoli i wtedy coś masz a tak to nie masz nic. Samosądów tu nie wydajemy trzeba mieć dowody aby komuś przedstawić zarzuty. A jak ty kampiłeś na spown zamiast wyjść gdzieś dalej to nie dziw się adminowi że dostałeś bana za kampienie. A cs-alpin to nie jest tak małą mapą żeby kampić na respie a potem pisać skargę że dostało się za to bana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OxEdaN2, na spawnie, byłem na drugiej linie, jak widziałem, że robią nam plecy to ich zabijałem. Co da screen z konsoli? Że bana dostałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ziomek pisałem na y@@ CT NIE KAMPI NA RESPIE , A ty sobie wchodzisz po linie na górę , chowasz się tam i zabijasz innych ... Pisałem i upominałem żeby nie kampić i to nie dawało skutków i dlatego dostałeś bana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NeoNovy, od kiedy to górne liny to resp? Po drugie, chowałem się jak wy już byliście, bo wątpię aby ktoś specjalnie stał w miejscu aby ktoś w niego trafił. Co do napisów to mówiłem, że pisałeś. Ale cele robiłem, na respie nie kampiłem więc proszę o przyjęcie upomnienia. To tak samo jak byś kogoś zbanował w środku rundy kogoś, kto np. na dd2 stoi przed bramą do longa czy stoi przed trupem na b. To też jest resp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest resp kolego . Ty tam sie nie chowałeś tylko kampiles i czekales na killa więc musialem zareagowac i dac ci bana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli był na 2 linie na cs_alpin to ban za kampienie na respie jest absurdalny ponieważ z tego miejsca CT ma bardzo niedaleko do miejsca w którym stoją hosty.Asami rozpisz demko z hltv i będzie git.

PS.W Cs 1.6 nie chodzi tylko o cele mapy,rundę można też wygrać w inny sposób ... zabicie przeciwnego teamu.Jeżeli Asami wrócił się by zabić jakichś ziomków admin ewidentnie przesadził z banem.Przecież nie będzie biegł na "pewną śmierć" skoro wie że robicie mu dupe,trochę wyobraźni Neonovy.

[ Dodano: 2014-12-03, 20:16 ]

To jest resp ?! NeoNovy, pogrążasz się.Z tamtego miejsca jest rzut beretem do hostów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewną śmierć ?

No to powodzenia , od teraz każdy sobie na tej mapce w ct będzie kampił na respie , jest wiele ucieczek z tamtad i nie musi kampic na tym respie i sobie za "darmo" fragi nabijać ...

Połowa serwer spamila mi do tego na U@ że kampi i sam to zauważyłem no to dostał bana . Trudno to tak pojąć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tamtad

Poczytaj w necie o twoim zwrocie.

Chciałbym zobaczyć Ciebie w tej samej sytuacji.Jestem adminem i jak chciałbym banować za takie głupoty jak Ty go zbanowałeś(bez slapa/kicka) to by na serwerze grało może 5 osób w teamie.Pomyśl logicznie a nie wypowiadaj się bez sensu.Jeszcze mi powiedz że ban na 30 min to spadnę z kresła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj przepraszam za napisanie takiego slowa i za taka pomylke jak dziecka z gimby.

Zbanowalem go bez uprzedzenia ? A to co on nie umie czytac jak pisze "Ct nie kampi na respe"? Pisalem nie pomoglo to niestety banik musial byc. Jezeli to nie jest resp to kolega zamiast wykonywac cele kampi sobie. I cos mi sie zdaje ze to nie jest glupota bo potem mi pisze pol serwera "omg kami , czego go nie zbanujesz . Zobaczysz skarga pojdzie . Faworyzujesz" .

Asami czy to tak trudno sie pogodzic ze kampiles i nie wykonywales celi..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz się skończy dzień dziecka, za ten spam.

Sprawa prosta, rozpisujesz demko (masz na to 24h), jeżeli nie to skarga do kosza, jak już ktoś powiedział: "Nie wykonujemy samosądów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...