Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

CrAzY

Sloty

Polecane posty

Myślę że Black ma dużą pieniążków z tej nowej rangi, wraz z tym można by powiększyć sloty na pb, tam jest przeważnie full, i zrobić dla vip'ów sloty 2/3 bo jest ich dużo.

Jeżeli nie stać na to forum proszę o zamknięcie tematu.

Pozdrawiam: CrAzY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że Black ma dużą pieniążków z tej nowej rangi

Z czego ? Robisz takiego off topa że masakra.Piszesz jakbyś nie wiedział co robisz... Ile Ty masz lat przyjacielu ? Przeczytaj na co idą te pieniądze z "nowej rangi" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh. Ranga jest od połowy roku, nową bym jej nie nazwa. W zbiórce wzięło udział niewiele osób.

Jeśli chodzi o pieniądze to ciągle muszę dopłacać do wszystkiego, ale kilka slotów na paintballa nie sprawi problemu.

Jednak nie wiem czy warto, ponieważ serwer nie jest często pełny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mi chodzi jak by coś zostało, lub coś miał, na pb najwięcej tu Black zarabia. I Ztego raczej utrzymuje forum i serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd masz te dane ? Najwięcej ludzi gra na dd2.Osobiście uważam że nie warto ponieważ z pb jest jak z cod'em gdzieś tak między 17-20 zdarza się że jest pełno ale większa ilość slotów jest nie potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mi chodzi jak by coś zostało, lub coś miał, na pb najwięcej tu Black zarabia. I Ztego raczej utrzymuje forum i serwer.

Wiecej wydaje niz zarabia , naprawde nie pisz nic na ten temat bo sie na tym nie znasz . Black zakoncz ta dyskusje . Slotow nie trzeba powiekszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę sensu powiększyć liczby slotów, ponieważ jest to duży wydatek, a mało opłacalny interes.

_cl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...