Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Staff

Admin Scout

Polecane posty

Mój Nick w grze: Staff

Nick Admina/Gracza: Scout

IP oskarżonej osoby: -

Steam ID oskarżonej osoby: -

Data,godzina, mapa zdarzenia: Między 11:50 a 12:00

Opis Sytuacji: Admin pyta się gracza kogo ma zbanować . Po czym banuje niewinnego gracza . Nadużywanie admina .

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: 0rooHIo.png

O co prosisz: Degradacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby za każdą skargę był degradowany admin to kto by został na serwerze? Trochę realizmu a tak poza tym admin się tylko pomylił co każdemu się może zdarzyć a gracz dostał tylko bana na 1H oczywiście nie usprawiedliwiam go należy mu się upomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby za każdą skargę był degradowany admin to kto by został na serwerze? Trochę realizmu a tak poza tym admin się tylko pomylił co każdemu się może zdarzyć a gracz dostał tylko bana na 1H oczywiście nie usprawiedliwiam go należy mu się upomnienie.

Gdzie ty tu widzisz pomyłkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co to niby jest jak nie pomyłka. Admin otrzymał wskazówki na temat komu dać bana oraz za co, pomimo tego niewinny gracz został zbanowany co to jest według ciebie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostał bana bo co ? Bo go wkur**ł ? Według mnie jest to nadużywanie administratora . Jeszcze pytać się komu dać bana to tak jak bym ja zapytał komu dajemy bana ? odp: Oxedanowi . Ok! Ban na 1h za nic . No bez przesady .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zauważ że gracz o nicku Black Jack napisał "nie przestrzeganie się do zasad panującego admina" pomijając konstrukcję zdania to mówi nam że gracz zbanowany nie stosował nam się do reguł. A druga dowód to powód admina cytuję "Szacunku do innych ludzi" i co nam to mówi? Tak jak się nad tym zastanowić to czy ta skarga jest w ogóle słuszna !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zauważ że gracz o nicku Black Jack napisał "nie przestrzeganie się do zasad panującego admina" pomijając konstrukcję zdania to mówi nam że gracz zbanowany nie stosował nam się do reguł. A druga dowód to powód admina cytuję "Szacunku do innych ludzi" i co nam to mówi? Tak jak się nad tym zastanowić to czy ta skarga jest w ogóle słuszna !!

Jakich reguł ? I jaki szacunek ? Chyba że napisał mu coś na u@ .

Dobra . Daj wypowiedzieć się oskarżonemu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zauważ że gracz o nicku Black Jack napisał "nie przestrzeganie się do zasad panującego admina"

1. Black Jack to jest postać na WM, jego nick to Scout :facepalm:

2. Od kiedy admin tworzy regulamin na serwerze?, wręcz przeciwnie ma się stosować do tego co jest napisane na forum i serwerze, oraz pilnować porządku, a nie tworzyć własne "widzi mi się".

Admin zostanie osobiście prze ze mnie upomniany, nad to zostaną Mu ograniczone flagi na serwerze.

_cl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...