Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PaWyz!.

ss od PaWyz!. wm

Polecane posty

Twój nick: PaWyz!.

Twój SteamID/IP: 89.231.212.155

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 24.11.2014 17:15

Powód bana:Wstaw ssy na Cs-StaraSzkola.pl

link do screenów: http://hosting.cs-staraszkola.pl/do.php?filename=141684613873551.rar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gracz tłumaczył się tym iż ss zostały od razu wstawione a to nie jest prawdą a powód bana to te brązowa pixele które są wokół głowy modelu ja z takim stażem 1 raz spotykam się z takimi układem. Screen nr. 2000 brązowe pixele znajdują na głowie modelu ,żadna karta graficzna nie zostawia takiego śladu. SS 2001 ta sama sytuacja oraz 1 pixel znajduje się na głowie modelu. Widać na pierwszy rzut oka że to nie zostało narzucone przez kartę graficzną i nie ma żadnych możliwości ani komendą ani modelem aby taki okład pixelów znajdował się tak jak to przedstawia nam gracz. Sam ingerował w ss aby ukryć np esp dot które w ostatnim czasie jest bardzo popularne przez cheaterów ponieważ nie wymaga takiego nakładu pracy jak esp czy samo wh. W ostatnim czasie zauważyłem nasilające się decyzje które podważają moją opinię na temat werdyktów wydawanych przez mnie Jeśli przeszkadza wam moja wiedza na temat cheatów ss demek nie ma problemu wypiszę się z tego i sprawa zamknięta.Jak widzę ktoś z resztą już gracza odbanował więc można temat uznać za zamknięty. Zastrzegam sobie prawo do wypowiedzi działu UBT serwer adminów oraz administracji gracze oraz osoba banowana nie może się wypowiadać by nie wprowadzać zamętu.

Dodam jeszcze z mojego doświadczenia wiem iż gracz choć widzę to pierwszy raz nie otrzymał by UB z prostego względu iż wygląd ss jest nietypowy nie wzbudza myśli iż z nimi jest wszystko ok + jest NS-em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...