Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Berserk

Skarga na no. [2k10] (eS.)

Polecane posty

Nick oskarżonego:no. [2k10] (eS.)

Nick oskarżyciela:Berserk

Powód skargi:Gram na tym serwerze już jakiś dłuższy czas. Szło mi lepiej i gorzej a nabraliście niedoświadczonych adminów takich jak "no. [2k10] (eS.)" co mają mleko pod nosem i czitera rozpoznać nie potrafią. Uważam jego postawę za całkowicie niedojrzałe i kompetentne.

Dowody:laptopa wam niestety nie wyślę

Czego oczekujesz Jedyne co mi pozostało to mieć satysfakcję z bana bo za dobrze gram. A Pan "no. [2k10] (eS.)" jak patrzeć nie umie to niech nie bierze się za takie gry.Rządam sprawiedliwości:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę dostosować się do wzoru

W innym przypadku skarga zostanie zamknięta i przeniesiona do kosza

[ Dodano: 2014-11-21, 18:37 ]

Nie wiem jaki masz powód składając skargę bo powodów tam nie ma (tylko to mleko pod nosem). Aby skarga została uzasadniona potrzebne są dowody! posiadasz je? ss, demko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nagrywam tego. Z drugiej strony w takim wypadku gdzie są dowody że czituje? Bo na samo widzi mi sie admina nie powinno być.

Z tego co napisałeś to wnioskuję że napisałeś tą skargę bo dostałeś bana od admina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak dlatego teraz czekam aż mi to udowodni.

Rozwaliłeś system

Admin nic ci nie będzie udowadniał tylko ty musisz założyć prośbę o UB w odpowiednim dziale czyli na tym serwerze gdzie masz bana i wtedy będziemy myśleć co dalej

Skarga nieuzasadniona

_close

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...