Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

κυвɑ.

Skarga na admina: Tjomus

Polecane posty

Mój Nick w grze: ANIMAL

Nick Admina/Gracza: Tjomus

IP oskarżonej osoby: Brak

Steam ID oskarżonej osoby: Brak

Data,godzina, mapa zdarzenia: 17.50-18.10

Opis Sytuacji: Gram sobie na mapie de_cbble.CT strasznie nas gniotło ale obszedłem ich i powolutku zabijałem.Z mojego teamu zostałem tylko ja.40 sek. do końca rundy,ubiłem już kilku i zostało dwóch więc na shifcie idę po pakę i do akcji wkracza nasz kochany Tjomus zaczyna mnie slapowac,pisze mu że mam czas a ten nadal po czym stanąłem i Tjomus mnie zgładził.Dodatkowo chciałbym zgłosić to iż Tjomus nie zna regulaminu.Sprzecza się że nie można stawiać min w przejściu i że można przeklinać.A w regulaminie wyraźnie jest napisane: "Zabrania się stawiania min w taki sposób aby uniemożliwiały wykonywania celi." Nie widzę nic o żadnych przejściach.O tym że nie można przeklinać pisze na banerze przy wejściu na serwer.Dodam że to nie pierwsza sytuacja w której Tjomus nadużywa "Zgładz/Uderz gracza" miałem tego nie zgłaszać ale przegiął pałę.

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: Dowodów jako takich nie mam ponieważ miałem rozpisać demko ale HLTV aktualnie nie ma na COD.Admin: wtf?! może potwierdzić.

O co prosisz: Admin powinien znać regulamin.Konkretne upomnienie/degradacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Slapnolem cie kilka razy zebys wiedzial ze sa cele a z wft? pisalismy tez na say@@ wczesniej (jak bym widzial ze jest jakis przeciwnik obok to bym tego nie zrobil). zgladzilem cie 5 sec przed koncem bo stanoles w miejscu i wywaliles bronie :)

Co do regulaminu

na forum widnieje "5.2 Obrażanie - Kick/ban do 1h " nie widze tu nic o przeklinaniu. a kazdemu czasami zdazy sie przeklnac z nerwow wiec za to nie karam? (chyba jak kazdy normalny admin banuje dopiero po obrazie innego gracza lub admina, a skoro ty byles mogles zbanowac tego gracza a nie teraz problemy do mnie)

Co do min to ciagle sie cos zmienia niedawno Forumowy dodal cos gdzie nie mozna ich stawiac a gdzie nie. nie widzialem ze tego juz nie ma to kicknolem za mine w przejsciu za co zostala mi zwrocona uwaga i to zrozumialem jak wszedlem na forum i zobaczylem. jak wrocilem to przeprosilem. :)

Co do naduzywania "zgladz/Uderz gracza" najpierw pisze "cele" jesli gracz nie rusza w kierunku paki/bs/hostow slapuje w ostatecznsci kill lub kick. ( nie widze w tym nic dziwnego, a co do ANIMALA to ze jest adminem nie wycofuje go z wykonywania celow, skoro minute wczesniej paka zostala zgubiona a on szedl na szifcie to dostal kare a bylo juz mniej niz minute do konca rundy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja banuje za przeklinanie.Nie odwracaj kota ogonem.Mówię że w regulaminie jest tak napisane,a ty tego regulaminu nie znasz.Do ku.. nędzy napiszesz na say:@@ Cele to ja Ci mam napisać.Tak jest panie adminie już biorę się za wykonywanie celi ?.Szedłem w stronę paki i bardzo dobrze wiesz że używasz "Zgładź/Uderz gracza" w sytuacja w których to jest ewidentnie nie potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Animal#awp, w jakim tepie szedles do niej? napewno bys nie zdazyl w nim z tamtad po pake i jeszcze splantowac :) a skarge skladasz bo cie zabilem? to po co wywaliles bronie i stanoles w miejscu ? bo juz wiedziales ze nie zdazysz? wieeec? chyba sluszne bylo probowanie przyspieszenia Cie. :)

Regulamin znam napisalem w poscie wyzej czesc dotyczaca banowania za obraze (nic tam o przeklinaniu nie ma a to ze sie rozni z forum od tego co jest przy wejsciu na serwie to nie moja wina. ja znam ten z forum)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Animal skoro Tjomus cie slapowal to miał powód bo nigdy w mojej obecności tego nie nadużywał . Miałeś cele ? To je wykonuj ! Jesteś adminem i kto jak kto ale administrator wie co powinien robić . A co do regulaminu to każdy gracz przeklina i nawet BD za to nie banuje czy wywala z serwera bo to normalne ew. obrażanie gracza/administratora zmusza do bana/kicka .

"- wszędzie indziej, gdzie miny tworzą podwyższenie nie do przeskoczenia dla członków swojego teamu"

To zalicza się do przejścia czyli wentylacja,drabiny itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Staff co ty wgl piszesz ? Nie było cię nie pleć głupot.Niech mi poda lepszy powód niż "przyśpieszenie mnie" co jest absurdem.Wiedziałem że przy pace krąży 2 gości więc szedłem na shifcie aby słyszeć gdzie są,a on mnie za to slayuje ? Poczekamy na wtf?! ponieważ sam na pisał że by się wnerwił jakby ktoś tak robił.Od dzisiaj filozofia gry według Tjomuscia i staffa: Masz biec po pake,zginiesz ale masz ją podłożyć.

Napisze wam to dużymi literami: Chyba tą pakę muszę jakoś wziąć a nie lecieć po pewnego deda nie ? ...Ja was kompletnie nie rozumiem ale spoko.I staff nie mów że Tjomus nie nadużywał w twojej obecności "Zgładź/Uderz gracza" ponieważ w 2 dniu mojej gry było to samo i pisałem wam na u@ żebyście trochę pomyśleli.Dla mnie to jest bajabongo i każdy porządny admin by Ci to powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Animal#awp, paka byla przy respie tt ty stales kawalek za respem ct ( za brama) wiec ty mi nie plec glupot ze wiedziales ze sa blisko.

Dobra koniec tego nie mam zamiaru sie klocic czekamy na H@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nikogo nie obchodzi że ty chcesz mieć dobre staty . Inni czekają aż ty ruszysz 4 litery i zaczniesz wykonywać cele !

A i jakoś nikt nie miał problemów do Tjomusa . Do czasu kiedy pojawiłeś się ty i nie zacząłeś się wymądrzać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...